آسانسور مانا به عنوان کامل ترین شرکت تعمیر آسانسور شرق تهران در خدمت شماست و شما می توانید با خیالی آسوده روی خدمات این مجموعه حساب کنید.

ما در کنار شما هستیم تا در سریع ترین زمان ممکن آسانسور شما را به حالت عادی بازگردانیم!

این مجموعه از حرفه ای ترین کارشناسان شرکت تعمیر آسانسور شرق تهران استفاده می کند و در تلاش است با ارائه ضمانت بعد از تعمیر قطعات و قرار داد حرفه ای سرویس و تعمیرات آسانسور اطمینان شما را به دست آورد.

در صورتی که هر تغییری در عملکرد عادی آسانسور خود مشاهده کردید وضعیت را جدی بگیرید و پیش از حاد شدن مشکل از تیم آسانسور مانا بخواهید با کمک کارشناسان شرکت تعمیر آسانسور شرق تهران مشکل ایجاد شده را رفع کنند.

هر صدا یا حرکت غیر عادی نوعی هشدار آسانسور به شما مبنی بر خرابی یک بخش یا سیستم آسانسور می باشد.

تماس با آسانسور مانا برای خدمات دهی آسانسور : 02146130971

هرکجای تهران که هستید ما به اندازه یک تماس با شما فاصله داریم!

شرکت تعمیر آسانسور شرق تهران

وقتی جمعیت رو به افزایش رفت و ساختمان های یک طبقه نتوانستند نیاز مسکن افراد را برطرف کنند ساختمان و آپارتمان های چند طبقه بیشتر شدند و مشکلی که در آن ها به چشم می خورد سختی در جابجا شدن افراد طبقات بالاتر بود. شرکت تعمیر آسانسور شرق تهران

از این رو حتی ساختمان های قدیمی هم رو به نصب آسانسور آوردند تا علاوه بر سهولت و سرعت دسترسی به طبقات بالاتر زندگی برای زنان باردار، سالمندان و معلولان آسان تر کنند.

خب مشخص است که در ساحتمان های چند طبقه استفاده از آسانسور رو به افرایش می باشد و همین آن ها را مستعد مشکلاتی کرده است که باید جدی گرفته شوند. مشکلاتی مثل:

  • تکان خوردن شدید و غیر عادی کابین آسانسور
  • شنیده شدن صداهای غیر عادی از آسانسور در هنگام ایست یا حرکت
  • تغییر سرعت آسانسور در زمان حرکت و جابجایی در بین طبقات شرکت تعمیر آسانسور شرق تهران
  • ایست آسانسور در یک طبقه خاص که نشان از بروز یک مشکل جدی می باشد
  • و ….

شرکت تعمیر آسانسور شهرک والفجر – شرکت تعمیر آسانسور پیروزی – شرکت تعمیر آسانسور دماوند

شرکت تعمیر آسانسور چهار راه تلفنخانه – شرکت تعمیر آسانسور هفت حوض – شرکت تعمیر آسانسور لویزان

شرکت تعمیر آسانسور جنوب تهران اینجاست تا شما بتوانید در سریع ترین زمان ممکن عملکرد آسانسور خود را به حالت عادی بازگردانید و از مشکلات سنگین جانی و مالی برحذر باشید.

نادیده گرفتن هر مشکلی در آسانسور می تواند به قطعات بیشتری سرایت کند و مشکلی را که مثلا با 200 هزارتومن قابل حل بود را برای تعمیر نیازمند دو میلیون هزینه کند.

شرکت تعمیر آسانسور هروی – شرکت تعمیر آسانسور هنگام – شرکت تعمیر آسانسور تهرانپارس

پس از پایان عملیات تعمیر باید یکی از اهالی ساختمان چک لیست بازرسی را امضا کند. در بعضی موارد افراد ساکن ساختمان از امضای این برگه خودداری می کنند یا امضای آنرا به خود شخص مدیر ساختمان ارجاع می دهند. باید مدیر ساختمان بقیه افراد را در خصوص امضای برگه چک لیست توجیه کند. شرکت تعمیر آسانسور شرق تهران

شرکت تعمیر آسانسور دلاوران – شرکت تعمیر آسانسور سراج – شرکت تعمیر آسانسور استخر

شرکت تعمیر آسانسور شرق تهران آسانسور مانا یکی از شرکت های برتر ارائه دهنده نصب و راه اندازی آسانسور و تعمیر آسانسور است که با همکاری با افراد فنی و ماهر، خدمات خود را به مناسب ترین شکل به مشتریان خود ارائه می دهد.

مفتخریم که توانسته ایم به سطح مطلوبی از رضایت مخاطبانمان دست یابیم و جایگاه خود را در این صنعت تثبیت کنیم.

شرکت تعمیر آسانسور حکیمیه – شرکت تعمیر آسانسور تهران نو – شرکت تعمیر آسانسور شمیران نو

شرکت تعمیر آسانسور امام حسین – شرکت تعمیر آسانسور افسریه – شرکت تعمیر آسانسور مسعودیه

در همه وسایل مکانیکی معمولا تعمیر زمانی انجام می شود که وسیله بطور کامل از کار افتاده باشد و یا یکی از قطعات دچار نقص شده باشد.

در اینجور مواقع شما مجبور به تعویض و یا تعمیر اساسی قطعات، به منظور راه اندازی دوباره آن وسیله می شوید، که این موضوع علاوه بر اعمال هزینه های سنگین و اضافه، باعث تلف شدن زمان شما هم می شود.

در نتیجه می توان گفت که تعمیر مرتب وسایل مکانیکی قبل از خراب شدن و از کار افتادن، مقرون به صرفه تر است. برای دریافت خدمات آسانسوری با آسانسور مانا شرکت تعمیر آسانسور شرق تهران تماس بگیرید!

شرکت تعمیر آسانسور قاسم آباد – شرکت تعمیر آسانسور پدر ثانی – شرکت تعمیر آسانسور تسلیحات

خرابی در یک بخش باعث می شود به دیگر بخش ها هم آسیب برسد علت آن هم این است که دیگر سیستم آن هماهنگی سابق خود را از دست می دهد و به بخش های مختلف آن فشار بیش از حد وارد می شود.

برای مثال توجه کنید اگر سیم های آسانسور و یا سیم بکسل دچار آسیب شده باشد، همین مورد می تواند باعث آسیب به فلک های کششی آسانسور شود.

درنهایت هم امکان پارگی سیم بکسل و سقوط آسانسور هم وجود دارد و صدمات مالی و جانی زیادی را به فرد وارد می کند.

شرکت تعمیر آسانسور وحیدیه – شرکت تعمیر آسانسور نظام آباد – شرکت تعمیر آسانسور حشمتیه

آسانسور در هر ساختمانی جز مهم ترین اجزا به حساب می آید که باید توجه ویژه ای به آن شود چون در صورت وجود کوچک ترین اشکالی می تواند خسارت های جبران ناپذیری ایجاد کند.

در حالت کلی هر دستگاه و وسیله بعد از خرید و نصب نیاز به تعمیر و نگهداری خواهد داشت این کار باعث بالا رفتن کارایی آن و ایمنی خواهد شد.

آسانسور هم به تعمیر و نگهداری نیاز دارد و باید همه قطعات آن بررسی شوند این کار باعث می شود در صورت آسیب یک قطعه سریع تعمیر شود و به قسمت های دیگر آسیبی وارد نشود.

شرکت تعمیر آسانسور نارمک – شرکت تعمیر آسانسور خاک سفید – شرکت تعمیر آسانسور سرخه حصار

شرکت تعمیر آسانسور شمس آباد – شرکت تعمیر آسانسور مجیدیه – شرکت تعمیر آسانسور قنات کوثر

آسانسور از قطعات مختلفی تشکیل شده است که در اثر عوامل مختلفی امکان دارد دچار اشکال شوند و عملکرد آسانسور را با اختلال روبرو کنند.

گاهی اوقات یک قطعه کوچک و نه چندان مهم دچار نقص شده در زمان درست تعمیر نمی شود و رفته رفته به قسمت ها و تجهیزات دیگر آسیب وارد می کند که امکان دارد برای تعمیر آن به هزینه زیادی نیاز داشته باشید در حالی که تعمیر دوره ای از بروز چنین اشکالاتی جلوگیری می کند.

چون به طور مثال ماهانه همه قطعات آن بررسی می شود و سلامت آن ها تائید می شود در غیر این صورت اشکال به وجود آمده سریع حل می شود. توجه کنید که این خرابی ها امکان دارد حادثه های بسیار خطرناکی ایجاد کنند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *