آسانسور مانا به عنوان شرکت تعمیر آسانسور غرب تهران در تلاش است توجه شما را به دست آورد، در صورتی که هر مشکلی در عملکرد عادی آسانسور خود مشاهده کردید با ما تماس بگیرید تا در سریع ترین زمان ممکن کارشناس مربوطه با به محل اعزام کنیم!

هر مشکلی در آسانسور شما ایجاد شود به دست کارشناسان حاذق ما قابل تعمیر است و به برکت تجربه بالای متخصصین این مجموعه تعمیرات در سریع ترین زمان ممکن انجام می گیرد تا آسانسور و ساختمان شما هرچه سریعتر روال عادی خود را در پیش بگیرد.

آسانسور ها می توانند دچار مشکلاتی شوند که آن را با صدا و حرکات عادی به شما نشان می دهند. در این زمان کمک گرفتن از یک شرکت تعمیر آسانسور بسیار اهمیت دارد و موجب می شود بتوانید آسانسور خود را از شر مشکلات جانی و مالی سنگین تری نجات دهید.

تماس با آسانسور مانا برای خدمات دهی آسانسور : 02146130971

هرکجای تهران که هستید ما به اندازه یک تماس با شما فاصله داریم!

شرکت تعمیر آسانسور غرب تهران

آسانسور یکی از مهم ترین اجزای هر ساختمان محسوب می شود که به صورت مستقیم در امنیت افراد و ساکنین نقش دارد.

در واقع این بخش مهم ساختمان به صورت روزمره مورد استفاده قرار می گیرد و می تواند در سهولت رفت و آمد ساکنین نقش اولیه را بازی کند.

با توجه به همین مسئله آسانسور می تواند مثل هر وسیله دیگری که زیاد از آن استفاده می شود دچار مشکل شود و نیاز به یک تیم تعمیراتی پیدا کند.

شما در صورت بروز هر عللائمی در آسانسور باید آن را جدی بگیرد تا به قطعات دیگر سرایت نکند و به صورت ناگهانی شما را با مشکلات سنگین جانی و مالی غافلگیر نکند.

این علائم خود را با صداهای بلند آسانسور و تکان خوردن شدید کابین آسانسور نشان می دهند.

گاهی هم آسانسور در طبقه خاصی ایست کرده و یا این که در سرعت حرکت آن تغییراتی مشاهده می شود.

شما باید نسبت به هر نشانه ای هشیار باشید و سعی کنید در سریع ترین زمان ممکن برای رفع آن دست به کار شوید.

شرکت تعمیر آسانسور غرب تهران با بروز ترین تجهیزات و دانش روز خود را به شما می رساند و در سریع ترین زمان ممکن عملکرد آسانسور را به حالت عادی باز می گرداند.

شرکت تعمیر آسانسور ۲۴ متری – شرکت تعمیر آسانسور سعادت آباد – شرکت تعمیر آسانسور علامه

شرکت تعمیر آسانسور بلوار دریا – شرکت تعمیر آسانسور شهرک غرب – شرکت تعمیر آسانسور فرحزادی

بخش تعمیر آسانسور مانا به گونه ای طراحی شده است كه اشکالات پیش آمده برای یک آسانسور، با سرعت و هزینه مقرون به صرفه تری برطرف شود.

هدف شرکت تعمیر آسانسور غرب تهران این است که با ارائه خدمات عالی و به موقع به مشتریان خود، اطمینان لازم را به آن ها بدهیم، میزان تماس های مربوط به اعلام خرابی ها را کاهش دهیم و رضایت شما را که بزرگترین دارایی ماست، حفظ کنیم.

شرکت تعمیر آسانسور ایران زمین – شرکت تعمیر آسانسور دادمان – شرکت تعمیر آسانسور فلامک

شرکت تعمیر آسانسور زرافشان – شرکت تعمیر آسانسور پاکنژاد – شرکت تعمیر آسانسور درختی

خدمات ما یک سرمایه گذاری بلندمدت است که به طور خاص برای رفع اشکالات آسانسور قبل از بروز، طراحی شده و از خرابی و تعمیر گران قیمت آسانسور که در آینده امکان دارد به وجود بیاید، جلوگیری می کند.

در صورت بروز اشکال، تعمیرکار شرکت تعمیر آسانسور غرب تهران موارد را به طور دقیق بررسی کرده و به مشتریان بازگو می کنند.

مشتریان می توانند با توجه به نوع اشکال، تصمیم بگیرند که چه اقدامی برای رفع مسئله انجام دهند.

شرکت تعمیر آسانسور کوهستان – شرکت تعمیر آسانسور سپهر – شرکت تعمیر آسانسور حافظی

شرکت تعمیر آسانسور فراز – شرکت تعمیر آسانسور البرز – شرکت تعمیر آسانسور کوهسار

تعمیرکار که با علائم خراب شدن آسانسور آشنایی دارد، حل اشکال را بصورت موردی انجام می دهد. در واقع این موضوع بدون بررسی کامل آسانسور صورت می گیرد و فقط اشکال قطعه خراب رفع خواهد شد.

این امر باعث می شود تا اشکالات احتمالی در دیگر قطعات، بررسی و رفع نشود و این موضوع امکان دارد خرابی دوباره آسانسور و یا آسیب رسیدن به دیگر قطعات را به همراه داشته باشد.

شرکت تعمیر آسانسور بهرود – شرکت تعمیر آسانسور سیمون بولیوار – شرکت تعمیر آسانسور پونک

شرکت تعمیر آسانسور همیلا – شرکت تعمیر آسانسور گیشا – شرکت تعمیر آسانسور پاتریس

عدم تعمیر مرتب آسانسور می تواند باعث خرابی این وسیله مکانیکی پرمصرف شود. گاهی اوقات با صرف وقت و هزینه ای بسیار کم می توان نقص در یک قسمت کوچک از آسانسور را برطرف کرد که این موضوع فقط با بررسی ماهیانه توسط شرکت تعمیر آسانسور غرب تهران امکان پذیر است.

در غیر این صورت نقص یک قسمت کوچک خرابی هایی را در قسمت های اساسی آسانسور باعث می شود که برای رفع آن باید هزینه ای چند برابر را متحمل شد.

در واقع عدم تعمیر آسانسور بصورت دوره ای و منظم باعث خرابی قطعات اساسی شده و معمولا هزینه ای که برای تعمیر و جایگزینی این قطعات صرف می شود بیشتر از هزینه تعمیر دوره ای خواهد بود.

برای دریافت خدمات آسانسوری با آسانسور مانا تماس بگیرید!

شرکت تعمیر آسانسور ستارخان – شرکت تعمیر آسانسور تهران ویلا – شرکت تعمیر آسانسور مرزداران

شرکت تعمیر آسانسور ژاندارمری – شرکت تعمیر آسانسور سازمان آب – شرکت تعمیر آسانسور فلکه اول صادقیه

بعضی اشکالات آسانسور امکان دارد در زمان تعمیر به چشم نیاید. باید اگر اشکالی در نحوه کار آسانسور وجود دارد آنرا در جایی یادداشت کنیم.

سپس در زمان تعمیر از شرکت تعمیر آسانسور غرب تهران بخواهیم آنرا بررسی و رفع کند. هرچه دقیق تر موضوع اشکال را یادداشت کنیم رفع آن سریعتر انجام می شود.

مثلا بجای آنکه بنویسیم آسانسور صدا میدهد باید بنویسیم در طبقه سوم وقتی به سمت پایین در حرکت هستیم صدایی از قسمت بالای کابین به گوش می رسد.

شرکت تعمیر آسانسور حبیب اله – شرکت تعمیر آسانسور رودکی – شرکت تعمیر آسانسور آزادی

پس از پایان عملیات تعمیر از تعمیر کار درباره وضعیت آسانسور سوال بپرسیم. قبل از اینکه قطعات بطور کامل خراب شوند علائمی از خرابی بروز می دهند.

تعمیرکاران شرکت تعمیر آسانسور غرب تهران معمولا بدون اینکه به مدیر ساختمان چیزی بگویند این قطعات را تعمیر و به رایگان تعمیر می کنند.

میتوانیم از تعمیر کار بخواهیم اگر قطعه ای احتمالا در ماه های آینده نیاز به تعویض پیدا می کند آنرا برآورد قیمت کرده و به مدیر ساختمان اعلام کند تا آمادگی قبلی برای هزینه های آینده داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *