اگر در جست و جوی یک شرکت تعمیر و نگهداری آسانسور جنوب تهران هستید که به صورت 24 ساعته در حال ارائه خدمات باشند آسانسور مانا بهترین گزینه ای است که پیش روی شما قرار خواهد داشت.

این مجموعه فعال و حرفه ای با کمک بهترین سرویسکاران تعمیر و نگهداری آسانسور در حال فعالیت است و همین موضوع کمک بزرگی در گستردگی و موفقیت این مجموعه داشته است.

ساکن هرکجای شهر تهران که باشید می توانید در صورت بروز هر مشکلی در آسانسور خود با ما تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت کنید.

بعد از ثبت سفارش شما و شرح مشکل به کارشناس شرکت تعمیر و نگهداری آسانسور جنوب تهران و اپراتور یک تعمیرکار مجرب به محل موردنظر اعزام می شود و عملیات عیب یابی را انجام می دهد.

تماس با آسانسور مانا برای خدمات دهی آسانسور : 02146130971

هرکجای تهران که هستید ما به اندازه یک تماس با شما فاصله داریم!

شرکت تعمیر و نگهداری آسانسور جنوب تهران

آسانسور ها را می توانیم جزو پرکاربردترین بخش هر آپارتمان و ساختمان معرفی کنیم، این سیستم ها با هدف سهولت جابجایی وارد ساختمان های چند طبقه شدند.

از آنجایی که در ساختمان های چند طبقه رفت و آمد زیاد است و آسانسور ها مورد استفاده مداوم قرار می گیرند نیاز به سرویس و تعمیر اصولی آسانسور پر رنگ شد.

در واقع انسان ها با استفاده از آسانسور جان خود را در اختیار این دستگاه قرار می دهند و از لحاظ ایمنی سلامت این دستگاه می تواند تاثیرات زیادی داشته باشد.

از این رو در صورت بروز کوچکترین نشانه از آسانسور که نشان از غیر عادی بودن اوضاع بود باید برای تعمیرات توسط یک تیم متخصص دست به کار شوید و این دستگاه پیشرفته را برای عیب یابی به یک مرکز آموزش دیده و شرکت تعمیر و نگهداری آسانسور جنوب تهران بسپارید.

شرکت تعمیر و نگهداری آسانسور جنوب تهران یکی از بهترین مراکزی است که می تواند به شما در هرکجای این ناحیه از تهران هستید به ارائه خدمات نصب، سرویس و تعمیر بپردازد.

ما در تلاشیم با کمک یک تیم پیشرفته در سریع ترین زمان مشکل شما را حل کنیم تا اختلالات سنگین مالی و جانی شما را تهدید نکند.

تعمیر و نگهداری آسانسور راه آهن – تعمیر و نگهداری آسانسور خزانه – تعمیر و نگهداری آسانسور فلاح

تعمیر و نگهداری آسانسور اتابک – تعمیر و نگهداری آسانسور افسریه – تعمیر و نگهداری آسانسور سیروس

بعضی از افراد تصور می کنند مبلغی که برای تعمیر و نگهداری آسانسور پرداخت می کنند هزینه ای غیرضروری و اضافه است و فقط در صورت خراب شدن آسانسور باید برای تعمیر آن هزینه کرد.

این افراد فقط برای حل اشکال آسانسور اقدام می کنند و برای تعمیر کردن آن اقدامی انجام نمی دهند. اما باید بگوییم که تعمیر و نگهداری آسانسور به صورت ماهیانه بسیار به صرفه تر از تعمیر آسانسور است.

تعمیر و نگهداری آسانسور نازی آباد – تعمیر و نگهداری آسانسور شهرری – تعمیر و نگهداری آسانسور کوی سیزده آبان

حضور تعمیر کار شرکت تعمیر و نگهداری آسانسور جنوب تهران برای بررسی کلیه اجزای آسانسور، تنظیم بعضی اجزا و کنترل عملکرد مکانیکی و سرعت آسانسور الزامی است.

آسانسور مانا با انعقاد قرارداد تعمیر و نگهداری آسانسور و بیمه کامل آن، ماهیانه و به صورت زمان بندی شده، مبادرت به تعمیر، تعمیر آسانسور بر اساس چک لیست ارائه شده می نماید.

تعمیر و نگهداری آسانسور مشیریه – تعمیر و نگهداری آسانسور خراسان – تعمیر و نگهداری آسانسور شاپور

در صورت خراب شدن آسانسور و نداشتن قرارداد تعمیر و نگهداری آسانسور، می بایست با یکی از شرکت های معتبر در زمینه آسانسور تماس گرفت و یا از یک تعمیرکار برای تعمیر آسانسور کمک گرفت.

تماس با تعمیرکارهای منفرد به دلیل نداشتن اطلاعات کافی در مورد سوابق آن ها توصیه نمی شود.

تعمیر و نگهداری آسانسور شوش – تعمیر و نگهداری آسانسور جوادیه – تعمیر و نگهداری آسانسور یاخچی آباد

تعمیر و نگهداری آسانسور کشتارگاه – تعمیر و نگهداری آسانسور امیریه – تعمیر و نگهداری آسانسور خزانه بخارایی

آسانسور از قطعات و تجهیزات مختلف و متفاوتی تشکیل شده که این قطعات با هماهنگی یکدیگر فعالیت می کنند و خرابی در یک بخش آن باعث از دست دادن کارایی آن می شود. منظور از تعمیر و نگهداری آسانسور، بررسی قطعات آسانسور و نظارت کلی بر عملکرد آن است.

تعمیر و نگهداری آسانسور آب منگل – تعمیر و نگهداری آسانسور خزانه فلاح – تعمیر و نگهداری آسانسور کاروان

تعمیر و نگهداری آسانسور یافت آباد – تعمیر و نگهداری آسانسور آذری – تعمیر و نگهداری آسانسور امیربهادر

تعمیرکار شرکت تعمیر و نگهداری آسانسور جنوب تهران در هر تعمیر و نگهداری آسانسور اجزاء و قطعات مختلفی از آسانسور را بررسی می کند تا از عملکرد درست آنها مطمئن شود.

اگر قطعه ای دچار نقص باشد آن را تعمیر و یا تعویض می کنند. این امر باعث می شود که از بعضی خرابی های آسانسور جلوگیری شود و آسیب ها را کاهش دهد.

در بعضی موارد نقص در عملکرد بخش کوچکی از آسانسور باعث خرابی های بزرگ و جبران ناپذیری در آسانسور می شود؛ این خرابی ها گاهی منجر به ایجاد حادثه هم می شوند. برای دریافت خدمات آسانسوری با آسانسور مانا تماس بگیرید!

تعمیر و نگهداری آسانسور منیریه – تعمیر و نگهداری آسانسور خانی آباد نو – تعمیر و نگهداری آسانسور جی

تعمیر و نگهداری آسانسور شهرک مسعودیه – تعمیر و نگهداری آسانسور مولوی – تعمیر و نگهداری آسانسور دروازه غار

تعمیر و نگهداری مستمر آسانسور باعث می شود تا از خرابی های پی در پی جلوگیری کنیم و افراد مجتمع را با خرابی و متوقف شدن ناگهانی آسانسور و گیر کردن در آسانسور غافلگیر نکنیم.

همانطور که اشاره شد، استفاده نکردن از خدمات تعمیر و نگهداری آسانسور در ظاهر کار، باعث صرفه جویی در هزینه های ماهانه ساختمان می شود.

اما شما باید بدانید که اگر آسانسور شما خراب شود و نیاز به تعمیر آسانسور داشته باشد، به علت خرابی های پی درپی، باید هزینه ای بیشتر از یک ماه تعمیر و نگهداری آسانسور را برای بررسی به تعمیرکار دهید.

چون امکان خرابی های ناگهانی و طولانی مدت آسانسور وجود خواهد داشت. قطعا هیچ کسی دوست ندارد که یک روز غافلگیر شود و در آسانسور گیر بیفتد.

 

در آخر توصیه ما به شما این است که تا جایی که امکان دارد با شرکت تعمیر و نگهداری آسانسور جنوب تهران قرارداد ببندید و از تماس با افراد متفرقه در این زمینه جدا خودداری کنید تا در صورت بروز اشکال بتوانید با قراردادی قانونی از خود حمایت کنید.

ما در کنار شما هستیم!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *