برای آشنایی با شرکت سرویس آسانسور در شرق تهران باید کمی درباره آسانسور صحبت کنیم. یکی از مهم ترین قسمت های یک ساختمان، آسانسور است. بله! همین وسیله ای که شما هر روز از آن برای رفت و آمد سریع و آسان استفاده می کنید، خیلی پراهمیت است. اهمیت آن خیلی واضح است. چون شما به واسطه وجود آن، سلامتی کمر و پاهای خود را حفظ می کنید.

استفاده از این وسیله به ظاهر ساده، به شما کمک می کند تا در زمان خود صرفه جویی کنید. همینطور استرس رفت و آمد به بیرون از خانه را نداشته باشید و تنها با فشاردادن کلیدی، از بالای یک برج، به پایین آن برسید و با وجود آن، خستگی رفت وآمد از پله ها ، از بار خستگی های روزانه شما کم خواهد شد.

وقتی این وسیله به اشکال کوچک یا بزرگی برخورد کند، نیاز به تعمیر پیدا میکند. سرویس آسانسور به معنی بررسی اجزاء مختلف، قطعات ریز و درشت آن و عملکرد این وسیله به دست یک نیروی متخصص است. اگر بعد از بررسی آسانسور، معلوم شود که اشکالی امنیت و کارایی آن را تهدید می کند، باید به مرحله بعدی یعنی مرحله تعمیر رفت.

اگر آسانسور کاملا سالم باشد، کار تمام است و در دوره های بعدی باید دوباره بررسی کاملی صورت بگیرد. هر دو حالت، به معنای سرویس آسانسور می باشند. در مواقعی هم بعد از ایجاد اشکال، به متخصص مراجعه می شود. اقدام برای تعمیر آسانسور بعد از ایجاد اشکال هم جزو خدمات به حساب می آید.

تعمیر آسانسور منطقه نه - 9

 

آسانسور شما نیاز به بازبینی و عیب یابی دارد؟ همین حالا با ما تماس بگیرید!

در هرکجای تهران که باشید ما در سریع ترین زمان یک سرویسکار مجرب اعزام خواهیم کرد! 

حتی در روزهای تعطیل هم آماده خدمات رسانی هستیم!

02146130971

 

زمان مناسب برای سرویس و تعمیر آسانسور در شرق تهران

این که باید چه زمانی برای سرویس آسانسور انتخاب شود، کاملا به خود ما بستگی دارد. ما می توانیم سه زمان متفاوت را برای سرویس و تعمیر آسانسور در شرق تهران انتخاب کنیم:

 • وقتی آسانسور سالم است و ظاهرا اشکالی ندارد: انتخاب این زمان برای سرویس، کار انسان های عاقل است. چون این افراد با نگهداری درست و زمان مناسب برای سرویس آسانسور، آشنایی دارند و با مراجعه به یک متخصص برای بررسی های دوره ای از ایجاد هر اشکالی جلوگیری خواهند کرد.
 • وقتی آسانسور با اشکال کلی روبرو شده: وقتی آسانسور به طور کلی با یک اشکال عمده روبرو شده. در این مواقع استفاده از آسانسور یا امکان پذیر نیست، یا استفاده از آن همراه با خطر است. در این مواقع باید به سرعت با یک شرکت فعال در زمینه تماس گرفته شود تا یک متخصص به محل اعزام شود و اشکال را حل کند.
 • وقتی آسانسور با اشکال جزئی روبرو شده: در این مواقع با وجود این که آسانسور کار خود را انجام می دهد، اشکالاتی در آن احساس می شود. امکان دارد این اشکال زیاد نباشد و کسی به آن توجه نکند، اما به وجود آمده است و نیاز به یک بررسی احساس می شود. بعد از بررسی باید قطعاتی که به اشکال برخورده اند تعویض یا تعمیر شوند تا آسانسور دوباره عملکرد سابق خود را به دست بیاورد.

بهترین کار این است که جلوی ضرر را به سرعت بگیرید و قبل از ایجاد اشکالات خطرناک و پرهزینه، از ایجاد آن ها جلوگیری کنید. بهترین زمان برای، انتخاب دوره های زمانی مشخص و دنباله دار است. این امکان وجود دارد که با عقد قرارداد با یک شرکت معتبر و فعال در زمینه سرویس و تعمیر آسانسور در شرق تهران، خیال خود را بابت انتخاب زمان مناسب راحت کنید.

 

انتخاب شرکت سرویس آسانسور در شرق تهران

برای اینکه بتوانید بهترین شرکت را بیابید، باید به نکات مختلفی توجه کنید. یک شرکت خوب، ویژگی های مشخصی دارد. از جمله ویژگی های یک شرکت فعال در زمینه سرویس و تعمیر آسانسور در شرق تهران می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • داشتن تجربه: تجربه در هر کاری مهم است. مطمئنا شرکتی که سال های طولانی در زمینه تولید و سرویس و تعمیر آسانسور در شرق تهران فعالیت می کند، عملکرد بهتری نسبت به یک شرکت تازه کار از خود نشان می دهد.
 • سرعت عمل: چه قصد بازرسی باشد و چه قصد تعمیر، کار باید به سرعت انجام بگیرد.
 • داشتن نیروی متخصص: همانطور که گفتیم، آسانسورها انواع مختلفی دارند. یک شرکت معتبر در زمینه، باید از نیروی متخصص در این زمینه استفاده کند. چون نیروی متخصص با انواع آسانسورهای مختلف آشناست و به خوبی می تواند آن ها را سرویس دهی و تعمیر کند.
 • داشتن قطعات مناسب: معمولا در تعمیر، نیاز به تعویض قطعات هم احساس می شود. قطعات استفاده شده در تعمیر آسانسور باید اصل و مناسب با نوع آسانسور باشد. یک شرکت معتبر، باید گنجینه ای از همه قطعات مورد نیاز را در اختیار داشته باشد.
 • ضمانت در کار تعمیر و سرویس دهی: بهترین شرکت، شرکتی است که کار خود را ضمانت کند. توجه به گارانتی و ضمانت خدمات، خیلی اهمیت دارد.
 • در دسترس بودن: یکی دیگر از ویژگی های بهترین شرکت سرویس و تعمیر آسانسور در شرق تهران، در دسترس بودن آن است. مطمئنا دسترسی آسان به خدمات، یک اصل مهم و حیاتی است.

انتخاب شرکت سرویس آسانسور در شرق تهران

سرویس و تعمیر آسانسور در شرق تهران منطقه تهران پارس

اگر به دنبال شرکت معتبری در زمینه تعمیر آسانسور در شرق تهران پارس هستید، پیشنهاد مطمئنی برای شما داریم. شرکت اسانسور مانا با سابقه مفید می تواند همه نیاز شما را در زمینه خرید، نصب، سرویس و تعمیر آسانسور در شرق تهران برآورده کند.

سرویس و تعمیر آسانسور در شرق تهران منطقه تهران نو

اگر ساکن تهران نو هستید، دیگر نگران سرویس آسانسور خود نباشید. چون شرکت اسانسور مانا، در دسترس شماست. خدمات سرویس آسانسور در شرق تهران، توسط این شرکت معتبر به سرعت و به درستی انجام می شود.

سرویس و تعمیر آسانسور در شرق تهران منطقه شهرک امید

اگر ساکن شهرک امید هستید، دیگر نگران سرویس آسانسور خود نباشید. چون اسانسور مانا با داشتن نیروی متخصص در زمینه تعمیر انواع آسانسورها خدمات مناسبی برای شما در نظر گرفته است.

سرویس آسانسور در شرق تهران منطقه نارمک

شرکت اسانسور مانا، در منطقه نارمک تهران هم فعالیت گسترده ای دارد و می تواند سریع ترین خدمات را به شما ارائه دهد.

سرویس و تعمیر آسانسور منطقه وحیدیه

کیفیت بالای کار همراه با ضمانت خدمات از جمله ویژگی های مثبت شرکت اسانسور مانا است. هر خدمتی که از ما دریافت کنید، از ضمانت این شرکت برخوردار خواهید شد.

سرویس و تعمیر آسانسور منطقه نیروی هوایی

اگر ساکن منطقه نیروی هوایی هستید، می توانید از خدمات شرکت اسانسور مانا استفاده کنید و شاهد سرویس و تعمیر آسانسور ساختمان خود به سرعت برق و باد باشید.

سرویس و تعمیر آسانسور در شرق تهران منطقه پیروزی

وجود کارشناسان اسانسور مانا در منطقه پیروزی، یک اتفاق خوب است که دغدغه را برای همیشه از بین برده است. شما هم می توانید این اتقاف خوب را تجربه کنید.

سرویس و تعمیر آسانسور در شرق تهران منطقه سرخه حصار

شرکت اسانسور مانا، با داشتن نیروی حاضر در منطقه سرخه حصار این تضمین را به شما می دهد که سرویس و تعمیر آسانسور در شرق تهران منطقه سرخه حصار، با نهایت سرعت انجام شود. پس فقط باید تلفن را بردارید و با ما تماس بگیرید. ما در محل حاضر خواهیم شد!

همه آسانسورها در داشتن خصوصیاتی مثل داشتن کابین، حرکت عمودی و توقف در سطوح مختلف با هم مشابه اند. اما از لحاظ نحوه اعمال نیروی محرکه به کابین متفاوت بوده و به چهار دسته آسانسورهای کششی، هیدرولیک، وینچی و مغناطیسی تقسیم می شوند. البته امروزه تکنولوژی های جدیدی مثل آسانسورهای پنوماتیک در دسته پنجم هم قرار می گیرند.

سرویس و تعمیر آسانسور در شرق تهران سرخه حصار

 


آشنایی با شرق تهران

تهران پایتخت ایران با مساحت تقریبی ۷۳۰ كیلومتر مربع به عنوان بیست وهشتمین شهر بزرگ دنیا شناخته می شود. تهران جمعیتی بالغ بر ۱۴ میلیون نفر دارد و تراکم جمعیت در آن بین ده هزار و هفتصد تا بیش از یازده هزار نفر در هر كیلومتر مربع است. برج آزادی و برج میلاد از نمادهای اصلی شهر تهران محسوب می شوند. تهران جزو گران ترین شهرهای دنیاست.

اما از لحاظ كیفیت زندگی، استانداردهای لازم را ندارد. تهران شهر بسیار بزرگ و پرجمعیتی است. تهران به ۲۲ منطقه يا بخش و ۱۱۲ ناحیه مختلف(شامل ری و تجریش) تقسیم شده است. هرکدام از بخش های تهران ویژگی های تفریحی، گردشگری و حتی آب وهوایی مختلفی دارند. تهران از لحاظ سیاسی، اقتصادی، فرهنگی و جغرافیایی موقعیت ویژه ای دارد. به خاطر امتیازات ویژهٔ تهران، بسیاری از مردم از نقاط مختلف کشور برای كار، تحصیل، درمان، تجارت و تفریح به تهران آمدند و در آن ساكن شدند.

مناطق شرقی تهران قدمت بیشتری دارد. به خاطر وجود کوه های شرقی، تهران از غرب در حال گسترش است. محله های شرق تهران به خاطر گستردگی و امكانات ویژه رفاهی، خدماتی و تفریحی، برای زندگی و كار بسیار مناسب است. زندگی در شرق تهران مثل هر جای دیگر نیازمند اطلاع از قیمت خرید و اجاره آپارتمان است. در ادامه محله های شرقی شهر تهران را بررسی می كنیم.

محله های شرق تهران

محله های شرقی تهران بخش وسیعی از شرق تهران را دربرگرفته است. شرق تهران شامل بخش های ۴، ۸، ۱۳ و ۱۴ شهرداری است. محله های معروف و شناخته شده شرق تهران عبارت است از: محلهٔ حكیمیه، شهرک والفجر، محلهٔ مجیدآباد، محلهٔ نارمک، محلهٔ تهرانپارس و شهرک كاج.

شرق تهران محدوده ای از تهران است كه در شرق و نواحی متمایل به شرق تهران قرار دارد.
تقسیم بندی مناطق در تهران علاوه بر در تهران علاوه بر تقسیمات منطقه ای از نظر عمومی و هم ادارات و مراکز دولتی تهران به مناطق:
1. شرق
2. غرب
3. شمال
4. جنوب
5. مرکز
و نظایر آن تقسیم می گردد.

به عنوان مثال دانشگاه آزاد اسلامی در شرق تهران دانشگاه مستقلی با عنوان دانشگاه آزاد اسلامی واحد شرق تهران است. پایانه اتوبوسرانی مستقلی هم در شرق تهران با نام ترمینال شرق تهران موجود است. در این تقسیم بندی محله های زیر جزو مناطق شرقی تهران به حساب می آیند:

تهران نو، تهرانپارس، نارمک، شهرک امید،پیروزی،گرگان، وحیدیه، كالاد، شمس آباد، حكیمیه، نیروی هوایی، نظام آباد، مجیدیه، حشمتیه
همینطور از مهم ترین بزرگراه های شرق تهران می توان به:

 • بزرگراه ارتش
 • بزرگراه آزادگان
 • بزرگراه شهید بابایی
 • بزرگراه شهید باقری
 • بزرگراه بسیج
 • بزرگراه شهید دوران
 • بزرگراه شهید حقانی
 • بزرگراه شهید محلاتی
 • بزرگراه شهید مدرس
 • بزرگراه رسالت
 • بزرگراه صدر
 • بزرگراه صیاد شیرازی
 • بزرگراه شهید زین الدین
 • بزگراه امام علی

اشاره نمود.
تراکم جمعیت و بافت ساختمانی در بافت شرقی شهر تهران به نسبت شمال و غرب تهران کمی بیشتر است. بافت شهری هم سنتی تر و متراکم تر است.

درباره ی محله تهرانپارس

دسترسی، آب وهوا و حدود جغرافیایی

محله تهرانپارس يكی از محله های شرق تهران است كه بخشی از آن در منطقه ۴ و بخش دیگر در منطقه ۸ شهرداری واقع شده است. محله تهرانپارس به دو بخش تهرانپارس غربی و شرقی تقسیم می شود. حدود جغرافیایی تهرانپارس غربی از شمال به بزرگراه شهید زین الدین، از جنوب به خیابان دماوند، از شرق به بلوار شاهد و از غرب به بزرگراه شهید باقری محدود می شود و تهرانپارس شرقی از شمال به بزرگراه شهید زین الدین، از جنوب به خیابان طالقانی، از شرق به خیابان ۱۳۹ و از غرب به بلوار شاهد منتهی می شود.

تهرانپارس به خاطر نزديكی به جنگل های لویزان، پارک ملی خجیر و سرخه حصار، دارای آب وهوای خنک و دلپذیری است.

حمل ونقل عمومی در این محله از طریق ایستگاه مترو تهرانپارس، در خط ۲ مترو تهران و اتوبوس های تندرو تهرانپارس-پایانه آزادی و از خطوط اتوبوس رانی تهرانپارس-رسالت و پایانه علم وصنعت-حكیمیه انجام می شود.

تاریخچه

تهرانپارس در گذشته شامل زمین های بسیار گسترده ای بوده كه به ابوالقاسم خان بختیار تعلق داشته اند. در حدود سال ۱۳۱۰ یک سرمایه دار زرتشتی زمین های این محل را خریداری و شروع به ساخت محله تهرانپارس كرد. برای همین ساكنین اولیه این محله اغلب زرتشتی بوده اند. اما رشد و گسترش تهرانپارس، توسط فرانسوی هایی انجام شد كه این محله را تهران پاریس می نامیدند و تا پیش از انقلاب در این محل ساكن بودند.

بافت

بافت شهری تهرانپارس مدرن و اصولی است. با وجود اینكه همچنان خانه های ویلایی هم در آن به چشم می خورد، اغلب خانه های این محله آپارتمان های نوساز می بلشند. تهرانپارس محله ای وسیع با دسترسی مناسب به نقاط مختلف تهران است و برای همین متقاضیان زیادی در شرق تهران دارد.

امكانات رفاهی و تفریحی

تعدادی از مراکز آموزشی این محله عبارتند از دبستان دخترانه شایستگان، متوسطه دوره اول کمیل و متوسطه دوره اول امام رضا. همینطور از مراکز تجاری این محله می توان به مجتمع تجاری سپید، مجتمع تجاری-اداری پارسیان، مجتمع یاس و شاپرک اشاره كرد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *