قیمت سرویس ماهیانه آسانسور برای مدیران ساختمان و افراد استفاده كننده از آسانسور از اهمیت بالایی برخوردار است. این هزینه براساس چندین معیار تعیین می شود. شركت های ارائه دهنده خدمات آسانسور این هزینه را براساس نرخ مصوب سندیكا یا به صورت توافقی به مدیران ساختمان اعلام می کنند و در قرارداد سرویس و نگهداری آسانسور منعقد می کنند.

قیمت سرویس ماهیانه آسانسور چقدر است؟

سرویس آسانسور بازرسی كلی از قطعات مورد استفاده در آسانسور است. كه در یك بازه مشخص باید انجام گیرد. باید به این نكته توجه نمود هزینه سرویس ماهیانه آسانسور براساس تعداد توقف، ظرفیت آسانسور، نوع درب، نوع موتور و سایر موارد تعیین می گردد. سندیكای آسانسور هر ساله نرخی را به ازای هر طبقه در آسانسور اعلام می کند. قیمت سرویس ماهیانه آسانسور

و در اختیار شركت های ارائه دهنده خدمات آسانسور قرار می دهد. سرویس آسانسور جزء الزامات آسانسور بوده و آسانسور در هر ساختمان حداقل باید ماهی یكبار مورد بازرسی و بازبینی قرار گیرد و مکانیزم آن مورد بازبینی قرار بگیرد.

هزینه سرویس ماهیانه آسانسور

قیمت سرویس ماهیانه آسانسور براساس مشخصه هایی تعیین می گردد و بیمه مسئولیت آسانسور در صورتی به ساختمان تعلق می گیرد. که با یك شركت ارائه دهنده خدمات آسانسور قرارداد منعقد نموده باشد.

بعضی از شركت ها این هزینه را براساس قرارداد سالیانه به صورت یكجا از قبل دریافت می کنند و بعضی به صورت ماهیانه مبلغ سرویس را توافق می کنند. باید به این نكته بعضی هزینه ماهیانه سرویس صرفا برای سرویس ونگهداری آسانسور اخذ می گردد و زمانی كه در یك آسانسور خرابی به وجود آید و نیاز به قطعه خاصی باشد هزینه قطعه بر عهده مدیران ساختمان است.

نرخ سرویس آسانسور

نرخ سرویس آسانسور دارای اهمیت است این هزینه كه معمولا به صورت ماهیانه دریافت می گردد باعث می شود از بسیاری از خرابی های بی مورد در آسانسور پیشگیری شود. قیمت سرویس ماهیانه آسانسور

معمولا تعمیر در آسانسور به دو دسته تعمیر جزئی و تعمیر اساسی تقسیم می گردد. در تعمیر جزئی هزینه قطعه بر عهده مدیران ساختمان است. اما اجرت نصب بر عهده شركت ارائه دهنده خدمات آسانسور است.

در تعمیر اساسی هزینه قطعه و اجرت نصب هر دو بر عهده مدیران ساختمان است. باید به این نكته توجه نمود به منظور داشتن یك برنامه منظم در خصوص نگهداری از آسانسور، قراردادی بین مدیر ساختمان (كارفرما) و شركت ارائه دهنده خدمات آسانسور (پیمانكار) منعقد می گردد.

در این قرارداد هزینه سرویس ماهیانه آسانسور، تاریخ شروع و پایان قرارداد، اطلاعات فنی مربوط به آسانسور، تعهدات و شرایط پیمانكار، تعهدات كارما و سایر موارد قید می گردد. آسانسور مانا با آموزش عیب یابی آسانسور به پرسنل در جهت افزایش رضایتمندی مشتریان گام برداشته است.

زمان سرویس آسانسور

باید سرویس آسانسور در یك بازه زمانی مشخص انجام گردد سرویس آسانسور در هر ماه یك نوبت صورت می گیرد باید به این نكته توجه داشت: قیمت سرویس ماهیانه آسانسور

اگر آسانسور دارای تردد و ترافیك بالایی باشد، نیاز به دو نوبت سرویس در ماه دارد. معمولا در واحدهای اداری و تجاری نیاز به دو نوبت سرویس در هر ماه است. باید دانست زمانی كه سرویس در دو نوبت انجام گیرد 60 درصد به هزینه سرویس ماهیانه آسانسور افزوده می گردد. باید دانست كه شركت سرویس و نگهداری آسانسور در این قرارداد ها هیچگونه مسئولیتی در قبال تعمیر قطعات معیوب ندارد.

و صرفا بازبینی و سرویس بر عهده شركت ارائه دهنده خدمات آسانسور است. معمولا سندیكای آسانسور هر ساله مبلغی را بر هر توقف در آسانسور در نظر می گیرد و در اختیار شركت های ارائه دهنده خدمات آسانسور قرار می دهد. برای تعمیر آسانسور غرب تهران و سایر مناطق با ما تماس بگیرید.

 

هزینه سرویس ماهیانه آسانسور

عضویت در سندیكای آسانسور قیمت سرویس ماهیانه آسانسور

مدیران ساختمان باید به این نكته توجه داشته باشند كه با شركتی قرارداد سرویس و نگهداری ماهیانه عقد نمایند كه در عضویت سندیكای آسانسور باشد.

با توجه به افزایش قیمت بعضی از قطعات آسانسور به صورت سالانه، هزینه سرویس ماهیانه آسانسور توسط سندیكا هر ساله افزایش می یابد. این هزینه بین واحدهای ساختمان سرشكن می گردد.

باید توجه داشت كه هر چقدر هم كه هزینه سرویس آسانسور بالا رود، نباید نسبت به آن بی توجه بود. البته در حال حاضر نرخی كه از مدیران ساختمان دریافت می گردد از مبلغ تعیین شده در سندیكا به مراتب كمتر است. قیمت سرویس ماهیانه آسانسور

خوب است سرویس های دوره ای یا ماهانه آسانسور به صورت منظم انجام شود تا شاهد فرسودگی و تعمیر پی در پی آن و البته پرداخت هزینه های هنگفت نباشیم. گروه آسانسور مانا در كنار انواع خدمات آسانسور تعمیر آسانسور در تهران را رهگیری می کند.

سرویس و نگهداری آسانسور

سرویس و نگهداری آسانسور با چك لیست

معمولا شركت های ارائه دهنده خدمات آسانسور براساس یك چك لیست اقدام به سرویس آسانسور می کنند. این شركت ها موظفند چك لیستی در خصوص بازبینی جزئی قطعات آسانسور به صورت یك برنامه منظم در اختیار سرویس كاران خود قرار دهند. قیمت سرویس ماهیانه آسانسور

کارشناسان بعد از بازبینی قطعات آسانسور نقاط ضعف مکانیزم آسانسور را در این چك لیست ها یادداشت كرده و در اختیار مدیران ساختمان می گذارند. در این چك لیست قطعات اصلی و جزئی آسانسور ثبت گردیده و سرویسكار طبق این برنامه آسانسور را چكاپ می كند.

با وجود این چك لیست، سرویسكار تمامی قطعات را بازرسی نموده و مشكلات آن ها را برطرف می کند و در زمانی كه آسانسور نیاز به تعمیر اساسی داشته باشد از قبل در این چك لیست ها نقاط ضعف آسانسور مشخص گردیده است. قیمت سرویس ماهیانه آسانسور

بعد از عیب یابی هر كدام از بخش ها و قطعات آسانسور در چك لیست جلوی قطعات بازرسی شده علامتی به منظور سلامت آن ها توسط سرویسكار زده می شود. این باعث می شود تا سرویسكار در هزینه سرویس ماهیانه آسانسور هیچ قطعه ای را فراموش نكرده و از قلم نیندازد. سرویسكار در پایان سرویس این چك لیست را به مدیر ساختمان تحویل می دهد.

قیمت سرویس ماهیانه آسانسور مانا

گروه آسانسور مانا متشكل از کارشناسان مجرب و آموزش دیده است كه با تمام تجهیزات در تهران آمادگی ارائه خدمات آسانسور در اسرع وقت را دارد. این گروه با داشتن فروشگاه قطعات آسانسور می تواند به صورت همه روزه حتی در ایام تعطیل خدمات نگهداری و تعمیر و جنرال سرویس را انجام دهد. شما می توانید جهت استعلام هزینه سرویس ماهیانه آسانسور با ما تماس بگیرید و با خدمات ما آشنا گردید.

این خدمات شامل :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *