مدت زمان نیاز به بازسازی آسانسور چقدر است؟ چه زمانی باید برای بازسازی آسانسور اقدام کنیم؟ يکی از بهترین راه ها برای همراهی با تعمیر و اطمینان از اینكه آسانسور مسکونی در بهترین شرایط خود است، برنامه ریزی منظم برای نگهداری و سرویس دوره ای آسانسور است.

 

برای تعمیر سرویس و نگهداری حرفه ای آسانسور های

خود با ما تماس بگیرید! 02146130971

 

در حالی كه صاحبان خانه می توانند برای کمک به طولانی شدن عمر آسانسور خود چند قدم بردارند، اما تشخیص عیب کاركرد آسانسور بدون شک کار دشوار بوده و باید توسط سرویسکار آسانسور شهر صورت گیرد.

از این رو همیشه قبل از اقدام به گونه کاری با شرکت آسانسور مانا كه دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور از وزارت صمت بوده و به اطلاع می رساند غیر از سرویس دوره ای آسانسور، کلیه خدمات تخصصی از قبیل نصب و راه اندازی اولیه، اورهال آسانسور و اخذ گواهی استاندارد را هم برای شما عزیزان انجام می دهد، تماس بگیرید.

کافیست با ما تماس گرفته و نحوه محاسبه هزینه خدمات سرویس آسانسور و کیفیت اجرا را يکجا از ما تحویل بگیرید!

در داخل کابین آسانسور، سرویسکار آسانسور شهر اطمینان حاصل می كند كه درها می توانند به درستی باز و بسته شوند، سقف، نرده ها و دیوارها را برای مشاهده هرگونه آسیب دیدگی بررسی می كند، چراغ هایی را كه امکان دارد سوخته باشند تعویض كرده و تلفن اضطراری را بررسی می كند.

در هنگام تعمیر و نگهداری در خارج از کابین آسانسور، افراد حرفه ای پانل ها و میزان پاکسازی درب را بررسی كرده و هرگونه چراغ سوخته را تعویض می كنند.

آن ها همینطور قاب کابین، سیستم ریلی، کابل ها را برای هرگونه نشانه ای از سایش، دروازه ها، تمام مدارهای ایمنی را بررسی می كنند و کل سیستم آسانسور را بررسی كرده تا مطمئن شوند در بهترین شرایط کار قرار دارد.

علائم فرا رسیدن مدت زمان نیاز به بازسازی آسانسور

طول عمر اجزای آسانسور بیشتر از 20 سال باشد

معمول بوده كه بخواهید تا حد امکان از تجهیزات آسانسور حداکثر استفاده را ببرید. تجهیزات آسانسور منسوخ شده می تواند خطرات ایمنی را برای سرنشینان ایجاد كند. اجزای ناقص و خراب، درب های غیر قابل اطمینان و سایر موارد به ظاهر کوچک اشکالات بسیار جدی ایجاد می كنند.

بازسازی آسانسورها هر 20 الی 25 سال بهترین راه برای به حداقل رساندن این خطرات است. علاوه بر این با افزایش سن تجهیزات آسانسور، منسوخ شدن تجهیزات موضوع مهمی محسوب می شود زیرا دستیابی به قطعات و تجهیزات تعویض شده دشوارتر خواهد بود!

مشکل مداوم آسانسورها

در مجموعه آسانسور مانا ما متعهد هستیم سرویس دوره ای آسانسور را متناسب با نیاز شما انجام دهیم. توجه داشته باشید كه هر چند وقت يکبار برای سرویس قطعات آسانسور با تكنسین ها تماس می گیرید. مدت زمان نیاز به بازسازی آسانسور

آسانسور شما هر چند وقت يکبار خراب می شود ؟ هر سه ماه ؟ هر شش ماه ؟ اگر بیشتر از حد معمول برای تعمیر و سرویس آسانسور خود با شرکت های خدماتی تماس گرفته اید، امکان دارد زمان بازسازی آسانسور شما فرا رسیده باشد!

 

افزایش هزینه سرویس و تعمیر آسانسور

افزایش هزینه سرویس و تعمیر آسانسور

هزینه های سرویس دوره ای آسانسور ساختمان خود را محاسبه كنید. غالبا مدیران ساختمان می دانند كه در صورت مدرن سازی تجهیزات خود، در هزینه های بیشتری صرفه جویی می شود. مدت زمان نیاز به بازسازی آسانسور

هرگز نگذارید ترس از هزینه های خدمات، مانع از داشتن تجهیزات ایمن و کارآمد شود. تیم تخصصی آسانسور مانا مقرون به صرفه ترین گزینه های سرویس ماهیانه آسانسور را به شما ارائه می دهد.

محاسبه تعرفه سرویس ماهیانه آسانسور

آسانسورهای تجاری نیاز به تعمیر و نگهداری معمول دارند. تجهیزات آسانسور برای کاركرد ایمن و مطمئن به تنظیمات دوره ای، روغنکاری و بررسی های لازم توسط سرویس کار آسانسور منطقه نیاز دارند. مدت زمان نیاز به بازسازی آسانسور

آسانسورها هم باید سالانه مورد بازرسی قرار گیرند و برای استفاده توسط دولت مجوز بگیرند. به همین دلایل و موارد دیگر، مهم بوده كه برنامه ریزی نگهداری معمول در آسانسور خود را با تولید كننده يا يک شرکت معتبری مثل شرکت آسانسور مانا انجام دهید.

توصیه می شود كه مرتبا جهت سرویس دوره ای آسانسور اقدامات لازم را انجام دهید تا در سریع ترین زمان بتوانید پیچ ​​های شل و چرخ های با صدای جیرجیر را تشخیص دهید. تعمیر آسانسور به صورت ماهانه هم کار ایده آلی است. برنامه نگهداری آسانسور تجاری شما برای فعالیت شما ضروری است. مدت زمان نیاز به بازسازی آسانسور

به عنوان مالک يا مدیر ساختمان، شما باید تعیین كنید كه آسانسور هر چند وقت يکبار به تعمیر و نگهداری احتیاج دارد و مدت زمان سرویس آسانسور را توسط سرویس کار آسانسور منطقه تعیین كرده و در قرارداد خود ترتیب آن را بدهید. از اصطلاحاتی مانند سیستماتيک، دوره ای، معمول يا در صورت لزوم خودداری كنید.

اگر تجهیزات به تعمیر و نگهداری ماهانه نیاز دارند، مطمئن شوید كه قرارداد شما تعمیر و نگهداری ماهانه را با اعتبارات قابل اجرا در صورت عدم اجرای آن قید كرده است. همینطور باید مطمئن شوید كه سرویس کار آسانسور منطقه شما قادر به انجام تعمیر اضطراری در کمترین زمان ممكن است. مدت زمان نیاز به بازسازی آسانسور

 

آسانسورها نقش مهمی در جامعه بازی می كنند، پس مهم بوده كه زمان فرا رسیدن بازسازی و سرویس ماهیانه آن ها در اولویت قرار گیرد. دلایل مختلفی وجود دارد كه نشان می دهد سرویس دوره ای آسانسورها ضروری و سودمند است. برخی از رایج ترین این دلایل عبارتند از :

سرویس دوره ای کدهای ایمنی آسانسورها

ایمنی باید دلیل اصلی در نظر گرفتن سرویس و بازسازی آسانسور باشد. آسانسورهایی كه فاقد آخرین فن آوری و تجهیزات می باشند می توانند خطرناک باشند و مستعد خاموش شدن غیر منتظره خواهند بود. مدت زمان نیاز به بازسازی آسانسور

همینطور تلفن های اضطراری در این دسته از آسانسورها کار نمی كند، درب ها به خوبی باز و بسته نمی شود و اشکالات جدی دیگری خواهند داشت. از این رو لازم بوده كه آسانسورها از کدهای استاندارد ساختمان و ایمنی استفاده كنند و همین موضوع باعث اهمیت سرویس دوره ای آسانسور ها می شود.

بهبود کارآیی

آسانسورهای ناکارآمد پول و انرژی و در نتیجه هزینه زیادی هدر می دهند. مدت زمان انتظار طولانی ناشی از آسانسورهای ناکارآمد می تواند باعث ناآرامی در بین مستاجران شود. مدت زمان نیاز به بازسازی آسانسور

به روزرسانی سیستم به آرامتر و روانتر شدن سواری کمک خواهد كرد و در نتیجه هزینه تعمیر کاهش خواهد یافت. از این رو تشخیص فواصل مدت زمان سرویس آسانسور توسط مدیر ساختمان بسیار حائز اهمیت است.

 

برای سرویس آسانسور همین حالا با ما تماس بگیرید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *