نصب آسانسور در تهران یکی از خدماتی است که توسط آسانسور مانا به بهترین شکل انجام می شود. این مرکز دارای بهترین کارشناسان برای نصب آسانسور هستند که در هرکجای تهران که باشید برای تعمیرات نزد شما می آیند.

خدمات آسانسور مانا، در همه روزهای هفته (حتی روزهای تعطیل) منتظر تماس شماست!

آسانسور یکی از حیاتی ترین تجهیزات و بخش های هر ساختمان محسوب می شود که باید برای نصب آن فقط به یک گروه باتجربه و معتبر اطمینان کرد. چرا که کوچکترین سهل انگاری در نصب آسانسور با مشکلات بسیار زیادی روبرو می شود و امنیت ساکنین را به خطر می اندازد.

نصب آسانسور ارزان در تهران در هر جای ساختمان که باشد باید با نهایت دقت و درایت انجام بگیرد تا ساکنین بتوانند بدون دغدغه و نگرانی از آن استفاده کنند. در صورتی که نیاز به یک مجموعه حرفه ای و کاربلد برای نصب آسانسور نیاز دارید، می توانید از طریق راه های ارتباطی ذکر شده در وب سایت با ما تماس بگیرید. با آسانسور مانا همراه باشید تا شما را با بیشتر نصب آسانسور آشنا کنیم و اطلاعات مهم و کاربردی در زمینه نصب آسانسور ارزان در تهران به شما بدهیم.

هزینه نصب آسانسور ارزان در تهران با خدمات آسانسور مانا!

تعیین هزینه نصب آسانسور با توجه به ظرفیت نفرات داخل کابین، جنس موتور و کشور سازنده موتور و تعداد توقف آن در طبقات متفاوت است.

نوع ساختمان

اینكه ساختمان قدیمی و یا نوساز باشد، در فروش آسانسور و حتی نصب آن موثر است. در یک ساختمان نو و تازه ساز، قطعا می توان آسانسور را با هزینه بیشتری به فروش رساند. چرا كه قطعا کمتر از یک آسانسور در ساختمان با عمر بیشتر کار کرده است.

نوع آسانسور

بیشتر آسانسورهای موجود در منازل و برج های مسکونی، از نوع هیدرولیکی و کششی می باشند. آسانسورهای هیدرولیکی به دلیل سروصدای کمتری که دارند، مورد توجه هستند.

انواع متفاوت آسانسور نحوه نصب متفاوتی دارند. به عنوان مثال، بعضی برای نصب به موتورخانه، چاه و ابزارهای خاص نیاز دارند. اما بعضی هم به موتورخانه نیاز ندارند پس در نتیجه زمان نصب و همینطور هزینه کمتری در بر خواهند داشت.

در واقع، آسانسور ها انواع مختلفی دارند. بسته به نوع مصرف می توان از آن ها استفاده کرد. به طور کلی آسانسور ها به سه دسته تقسیم بندی می شوند که می توان با نصب آسانسور ارزان در تهران آن ها را نصب کرد.

1.آسانسور گیر بکس

این نوع آسانسور ها بر اساس موتور به دو دسته ساسی و سیکور تقسیم بندی می شوند. برند های ایتالیایی آن ها جزو معروف ترین های دنیا می باشند.

2. آسانسور های گیرلکس

گیرلکس هم به دوسته تقسیم می گردد ویتور و زیلا بگ. سیستم گیرلکس جزو جدید ترین تکنولوژی ها در صنعت آسانسور است. این سیستم جدید امکان نصب موتور آسانسور در چاه آسانسور را فراهم می کند. در این حالت موتور خانه حذف می گردد و در هزینه ها صرفه جویی می گردد.

از جمله امکانات این نوع آسانسور:

 • کاهش مصرف انرژی
 • حذف موتور خانه
 • نصب موتورآسانسور در داخل چاه آسانسور
 • حرکت نرم
 • بالا بودن سرعت
 • امکان توقف آسانسور در پشت بام
 • کاهش هزینه

3. آسانسور هیدرولیک

این نوع آسانسور برای ساختمان های مسکونی مناسب است. و به دو نوع ویتور و GMV تقسیم می گردد.

مزایای آسانسور هیدرولیکی
 • بهره برداری مناسب از فضای ساختمان
 • بالا بودن ظرفیت در حمل اجسام سنگین
 • هزینه مقرون به صرفه
 • برند و نوع قطعات آسانسور

دقت داشته باشید كه قطعات آسانسوری كه انتخاب می کنید مرغوب باشند. برند قطعات به این خاطر مهم است كه قطعات آسانسور باید با یکدیگر به اصطلاح مچ باشند. برای نصب آسانسور ارزان در تهران ما بهترین گزینه پیش روی شما هستیم!

۵ مرحله اساسی نصب اسانسور

۱. تنظیم ستون ها در محل: ابتدا تکنسین باید مطمئن شود كه مکانی كه بالا بر میخواهد نصب شود، گزینه خوبی برای این کار است، در غیر این صورت گزینه های دیگری باید پیشنهاد شود.

۲. گذاشتن اتاقک: شکل اجمالی اتاقک روی زمین و حتی دیوارها کشیده خواهد شد تا اطمینان حاصل شود كه اتاقک آسانسور در مکان صحیح قرار داده شود و ستون ها به صورت یکنواخت و در تراز مناسب حرکت کنند.

اتاقک در داخل ستون ها دقیقا در موقعیتی كه با علائمی خاص مشخص شده قرار می گیرد. انسداد چرخ بر روی ستون ها نصب شده و به همین ترتیب به صورت ایستاده روی درایوهای اتاقک پیچ می گردد. زنجیرهای بالابر نصب شده و به بلاک های چرخ متصل می شوند.

۳. بالا بردن پایه محرک برای نصب آسانسور مکانیکی: اگر در حال نصب یک آسانسور مکانیکی هستید، پایه دیسک گردان در بالای ستون ها قرار داده خواهد شد. موتور برقی هم به درستی در جای خود نصب و پایه متحرک در محل خود پیچ و بعدا به تکیه گاه ها جوش داده می گردد.

۴. مونتاژ و تنظیم محفظه ها: دروازه ها و محفظه های برای جلوگیری از لیز خوردن وسایل و صدمه زدن به افراد تعبیه شده اند. برای نصب آسانسور ارزان در تهران باید به این نکته توجه زیادی نشان دهیم.

۵. سیم کشی قطعات الکتریکی: تکنسین نصب آسانسور ارزان در تهران از همه سیم کشی هایی كه باعث می گردد بالابر شما بالا و پائین شود مراقبت خواهد کرد. این کار تضمین خواهد کرد كه آسانسور به آسانی با فشار دادن یک کلید کار می کند.

 

نصب آسانسور ارزان در تهران را به ما بسپارید!

مجموعه آسانسور مانا بهترین و مناسب ترین پکیج های نصب آسانسور ارزان در تهران را در اختیار متقاضیان می گذارد. متخصصین مانا در بخش فروش با ارائه مشاوره رایگان و لیست هزینه انواع آسانسور برای مشتریان این امکان را فراهم کرده اند كه از مشخصات کامل آسانسور ها و به خصوص هزینه آن ها مطلع شده و به آسانی انتخاب کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *