ما در آسانسور مانا نصب آسانسور در تهران را هم تنجتم می دهیم. در کشور ما همچون کشور های دیگر آسانسور لازمه تردد و حمل و نقل آسان در هر ساختمان می باشد. شرکت های سازنده آسانسور در تهران و نیز شهرهای دیگر همیشه در تلاش اند تا با بهره گیری از افراد متخصص در این زمینه و استفاده از نوآوری ها و تکنولوژی مدرن در این صنعت بزرگ، کیفیت کارکرد آسانسور ها را بالا ببرند.

با تولید قطعات مرغوب و استفاده آن ها در آسانسور ها توسط این شرکت ها، می توان با خیالی راحت، تا چندین سال از آسانسور ها استفاده نمود. در حال حاضر در کشور شرکت های بسیاری در این حوزه فعالیت می کنند.

یکی از نام آورترین و معتبرترین شرکت های سازنده آسانسور در ایران، افتخار ماست و براساس کار خود را بر روی درستکاری، صداقت و تعهد به انجام به موقع کار قرارداده و همیشه رضایت مشتری و تحویل به موقع کالا و خدمات را سرلوحه کار خود قرار داده است.

زمانی که تخصصی وجود نداشته باشد و نصب آسانسور به صورت غیر اصولی انجام گیرد مکانیزم و عملکرد کلی آسانسور به هم ریخته و کارایی آن به صورت محسوسی کاهش پیدا می نماید.

باید دانست تخصص ، مهارت و تجربه برای هر نصاب آسانسور در اولویت اول قرار می گیرد و هر نصاب جهت ارتقای شغل خود بایستی این سه حسن را داشته باشد.باید به این نکته توجه نمود که در نصب آسانسور شخص قابل اتکا نیست و باید از شرکت متخصص در زمینه نصب اسانسور استفاده کرد.

اقدامات لازم برای نصب آسانسور

اقدامات لازم برای نصب آسانسور

همانطور که می دانید نصب یک آسانسور مستلزم برنامه ریزی و سازماندهی مراحل پیش بینی شده در یک پروسه زمانی است. مدیران و سازندگان ساختمان برای نصب آسانسور می توانند ازیک شرکت ارائه دهنده خدمات آسانسور بهره بگیرند.

آن ها همچنین می توانند از یک کارشناس برای بازدید ساختمان کمک گرفته و از او جهت مشاوره فنی استفاده نمایند.در مشاوره فنی باید از نوع قطعات مورد استفاده ، برند قطعات ، ظرفیت مورد استفاده ، توان موتور مورد استفاده ، نحوه نصب و تنظیم قرارداد و سایر موارد پرسیده شود .به طوری که اطلاعات اولیه جهت خرید قطعات و سایر موارد در دست باشد.

هزینه نصب آسانسور در تهران چقدر است؟

 • دستمزد نصاب آسانسور در تهران چگونه تعیین می شود؟
 • نصب آسانسور از حیاط (مشاعات) انجام می شود یا خارج از آن؟
 • برای نصب آسانسور در تهران و خارج از مشاعات چه تأییدیه هایی از شهرداری مورد نیاز است؟
 • تفاوت قیمت برای فروش و نصب آسانسور در تهران برای مدل  های مشابه ناشی از چه عواملی است؟
 • شرکت های نصب آسانسور در تهران به چه مدت بالابر را گارانتی می کنند و چگونه می توان از اصالت قطعات اطمینان حاصل کرد؟

در منازلی که محل نصب اسانسور از پیش تعبیه نشده اقدام به نصب آسانسور از حیاط می شود. به دلیل عدم امکان ایجاد چاه آسانسور و موتورخانه در خانه های قدیمی و در صورتی که ساختمان کمتر از چهار واحد داشته باشد، نصاب آسانسور در تهران اقدام به نصب آسانسور هیدرولیکی می  کند.

آسانسورهای هیدرولیکی علاوه بر ایجاد سر و صدای کمتر نیازی به برق سه فاز نیز ندارند. نصب آسانسور هیدرولیکی به تخریب کمتری نیاز دارد و این هزینه  های نصب را نیز کاهش می  دهد. اغلب شرکت های نصب آسانسور در تهران گارانتی یک ساله به مشتریان ارائه می دهند.

نصب آسانسور در تهران به طور متوسط تا سه هفته به طول می  انجامد. از معایب آسانسور هیدرولیکی، محدودیت آن در سرعت و ارتفاع است. بهتر است از طریق شرکتهای نصب آسانسور در تهران از کیفیت آسانسور هیدرولیکی اطمینان حاصل کنید چون هر چه این نوع بالابر ارزان تر و کیفیت کمتری داشته باشد عمر کوتاه تری دارد.

 

نصب آسانسور

خدمات سرویس و نگهداری آسانسور شرق تهران

نصب آسانسور یکی از مهم ترین ابزارهای رفاهی است که نبود آن خلل بزرگ و جبران ناپذیری به پیکر ساختمان و افرادی که قرار است در آن زندگی کنند، وارد می کند.

حال در این میان سرویس و نگهداری آسانسور اگرچه در رتبۀ دوم قرارمی گیرد، ولی با نگاهی هرچند اجمالی درمی یابیم که شاید حتی از نصب آن نیز حیاتی تر است تا خطرات احتمالی چون سقوط، گیر افتادن افراد بین طبقات و … مرتفع شده و تا حد امکان از بروز خرابی جلوگیری شود و عمر مفید آن نیز افزایش یافته و هزینه های سرسام آور تعمیرات تخصصی آسانسور را نیز به دنبال نداشته باشد.

اگرچه نازل  ترین قیمت و بهترین کیفیت، بازده و کارایی می تواند جزء اصلی ترین خدمات سرویس و نگهداری آسانسور شرق تهران باشد.
اما مسلماً کار به همین جا ختم نشده و کارشناسان این مجموعه با تمام توان می کوشند تا خدمات خود را تا حد امکان گسترش داده و به منظور رفاه بیشتر هم وطنان عزیزمان بر آن بی افزایند.

نصب آسانسور

ویژگی ها و خدمات سرویس آسانسور شرق تهران

 • به کارگیری سرویس کاران مجرب و کار بلد
 • سرویس و نگهداری بر طبق استانداردهای بین المللی
 • تعمیرات تخصصی هر نوع آسانسور با هر ویژگی و ساختار
 • به کار بردن قطعات مرغوب و دارای تأیید
 • امکان تنظیم قرارداد جهت نظارت های دوره ای
 • امکان ارائه چک لیست
 • پاسخگویی سریع و انجام دقیق در کمترین زمان ممکن
 • پیش بینی و پیشگیری از خرابی های احتمالی
 • تعویض قطعات فرسوده با نمونه های مدرن و باکیفیت
 • مشاوره تخصصی
 • کیفیت نصب
 • انجام اعمال پیشگیرانه
 • تعمیر موتورهای گیربکس و گیرلس
 • فروش آسانسورهای هیدرولیک و گیرلس
 • خدماتی 24 ساعته و بدون تعطیلی

لازم به ذکر است این خدمات که شامل چکاب تمامی قسمت های آسانسور، روغن کاری، بررسی قطعه های متحرک و ثابت، ریل ها، رگلاژها، سیستم ایمنی و… می باشد.

همچنین این خدمات برای تمامی واحدهای مسکونی و اداری قابل اجرا است و اقدامات لازم برای رسیدن به این مزیت منوط به اقدام صاحبان و یا مدیران ساختمان ها در جهت اخذ قرارداد با مرکز سرویس آسانسور در شرق تهران می باشد تا بررسی های دوره ای در جهت سرویس آسانسور صورت گیرد و طبق برنامه ریزی قبلی تکنسین های شرکت در آنجا حاضرشده و به سرویس آسانسور بپردازند.

برای سرویس آسانسور در شرق تهران در کمترین زمان ممکن میتوانید با شماره 02146130971 تماس بگیرید و مراحل کار را ما برای شما انجام میدهیم و آسانسور شما را با کمترین قیمت و بهترین بازدهی در سرویس آسانسور تضمین میکنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *