نصب آسانسور غرب تهران از مهم ترین خدماتی است که توسط تیم بسیار حرفه ای سرویس تی وی انجام می شود و سعی شده است در آن از بهترین متریال و کارشناسان کاربلد استفاده شود.

از آن جایی که آسانسور وسیله ای است که به صورت مستقیم با سلامت جانی کاربران در ارتباط است، باید همه تلاش خود را به کار ببندید تا کوچکترین مشکلی در نصب آن رخ ندهد. از این رو فقط باید از افرادی کمک بگیرید که تمام آموزش های لازمه را گذرانده اند و تجربه بسیاری در نصب آسانسور های مختلف دارند.

خدمات آسانسور مانا شامل همه بخش های آسانسور می شود. بازدید و بررسی به موقع و روتین آسانسور توسط سرویسکاران باتجربه موجب می شود به غیر از پیشگیری از توقف اسانسور به علت خرابی، در کاهش هزینه تعمیر کلی آسانسور نقش بسیاری داشته باشد.

نکات ایمنی در نصب آسانسور

یکی از چیزهایی که باید بدانید این است که مرکز تعمیر و سرویس آسانسور مانا، به صورت شبانه روزی در حال ارائه خدمات است و شما می توانید حتی در روزهای تعطیل از این خدمات در ساعات کاری استفاده کنید. نصب آسانسور غرب تهران

مشكلات آسانسور جدی می باشند، اگر باور آن برای شما دشوار بوده كه آسانسور غیراستاندارد چه دستگاه خطرسازی است كافی است آمار و ارقام حوادث را چك كنید.

نکات ایمنی در نصب آسانسور

با توجه به اینکه ایمنی؛ بیشترین نگرانی برای نصب آسانسور به شمار می‌رود؛ اطمینان از اینکه آسانسورها می‌تواند وزن مسافران را تحمل کند نکته مهمی است. این مورد باید همیشه برای حداکثر ظرفیت آزمایش شود، تا از حوادث پس از نصب جلوگیری شود. در صورت خراب شدن و نیاز به کمک، آسانسورها باید دارای سیستم‌های هشدار باشند.

منطقه ای که قرار است آسانسور در آن نصب شود باید قبل از شروع کار، به ویژه در ساختمانهای قدیمی برای اطمینان از ثبات، مورد بررسی ایمنی قرار گیرد.

نصب آسانسور غرب تهران

نصب آسانسور مراحلی دارد که فقط یک نصاب حرفه ای با تجربه های بالا از آن باخبر است. در واقع برای ارائه خدمات نصب باید این نکته را درنظر بگیرید که هرگونه کوتاهی موجب صرف هزینه های بیشتری در آینده برای ساکنین خواهد شد. چرا که بیشترین دلایل نیاز به تعمیرات آسانسور ناشی از نصب غیر اصولی می باشد.

ایمنی زمان نصب

اطمینان از ایمنی آسانسور با انتخاب یك شركت آسانسور مجرب و متخصص مانند آسانسورهای خانگی، برای انجام كارهای آماده سازی و نصب آغاز می گردد.

ارتباطات ضروری

اطمینان حاصل كنید كه به پشتیبانی ۲۴/۷ دسترسی دارید، اما همچنین اطمینان حاصل كنید كه تلفن را در آسانسور خانه خود نصب كرده اید تا اگر بدون تلفن همراه خود گیر كرده اید، می توانید درخواست كمك كنید. نصب آسانسور غرب تهران

به فرزندان آموزش دهید

ضروری بوده كه به فرزندان خود بیاموزید كه آسانسور منزل شما یك اسباب بازی نیست و آنها باید رفتارهای مسئولانه در داخل و اطراف آن داشته باشند. كودكان كوچك را باید همیشه با یك بزرگسال همراهی كنید. به كودكان خود بیاموزید به عنوان مثال، هرگز با عجله به آسانسور خود وارد نشوند، از درها دور نشوند.

محدودیت های وزنی

به راحتی می توانید در صورت نیاز به حركت دادن یك صندلی سنگین به طبقه بالا، یا آوردن چمدان های كل خانواده خود به طبقه پایین، قوانین و محدودیت های وزن در مورد آسانسور را فراموش كنید. اما انجام این كار یك خطر واقعی ایمنی است. نادیده گرفتن محدودیت های وزنی، فشار خطرناكی را به كابل ها و قرقره ها وارد می كند.

در صورت آتش سوزی هرگز از آسانسور خود استفاده نكنید

دلایل زیادی برای این امر وجود دارد، از جمله خطر آتش سوزی كه باعث از كار افتادن سیم آسانسور می گردد. همچنین می تواند خط تلفن شما را از بین ببرد و در صورت گیر افتادن در داخل، دیگر نمی توانید درخواست كمك كنید. نصب آسانسور غرب تهران

آسانسور مانا همیشه برای نصب اسانسور برنامه ریزی كرده و با كمك سرویس کاران خود  نصب اسانسور ا در هر منطقه ای با موفقیت میگذراند  كه این نشانه تجربه و سابقه كار بالای سرویس کاران شركت مانا است. هر چه سابقه و مهارت این افراد بیشتر باشدُ بعد  از نصب مشكلات كمتری بیش می اید.

برای حفظ عملکرد بهینه این وسایل نیاز به تعمیر و نگهداری دوره ای و یا مقطعی می باشد. آسانسور ها چه هیدرولیک باشند یا کششی نیاز مبرم به سرویس های دوره ای و یا تعمیرات مقطعی دارند.

تشخیص خرابی و عیوب آسانسور ها کار ساده و پیش پا افتاده ای نیست و حتما باید توسط متخصصان و تعمیر کاران مجرب انجام شود چرا که تاثیر گذاری قطعات به کار رفته در آسانسور ها به همدیگر تشخیص نوع خرابی را مشکل می کند.

با توجه اینکه تعمیرکاران نا وارد نه تنها عیوب را نمی تواند بر طرف کند بلکه باعث مشکلات عدیده تری می شوند و هزینه تعمیر را بالاتر می برند. نصب آسانسور غرب تهران تخصص ماست!

مزایا و نکات مربوط به سرویس آسانسور

  • سرویس آسانسور در فواصل زمانی مشخص
  •  استهلاک کمتر قطعات آسانسور
  •  بازسازی و تعویض قطعات در فاصله زمانی بیشتر
  •  استفاده از بیمه استفاده کنندگان آسانسور در هنگام بروز حادثه نصب آسانسور غرب تهران
  •  عدم توقف اضطراری آسانسور به علت خرابی
  •  رفع خرابی های آسانسور به صورت رایگان
  •  امنیت و راحتی استفاده کنندگان از آسانسور نصب آسانسور غرب تهران

سرویس آسانسور، مهم ترین اقدام پس از نصب آسانسور می باشد. اگر قصد سرویس نگهداری آسانسور خود  را دارید، لطفا با شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید.

آسانسور مانا به عنوان مجموعه فعال و معتبر در زمینه سرویس اسانسور در تمام نقاط ایران، به عنوان یکی از بهترین شرکت های آسانسور در تهران محسوب می شود.

نصب آسانسور غرب تهران

تماس با ما برای سرویس آسانسور

نصب آسانسور را فقط باید به یک گروه مورداطمینان سپرد نه نصابان انفرادی که در صورت بروز مشکل دیگر نمی توانید به آن ها دسترسی پیدا کنید. چرا که کوچکترین مشکلی در نصب آسانسور موجب بروز مشکلات گسترده می شود که می تواند جانی و مالی باشد.

مجموعه آسانسور مانا دارای گروهی بسیار مجرب برای ارائه خدمات آسانسوری هستند که می توانید به آن ها اعتماد کاملی داشته باشید. همین حالا با کمک راه های ارتباطی ذکر شده در سایت با ما تماس بگیرید و درخواست خود را مبنی در ثبت نصاب آسانسور ثبت کنید. نصب آسانسور غرب تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *