آسانسورها، تجهیزات بسیار پیشرفته ای هستند که به صورت مستقیم با جان شما سر و کار دارند. از این رو باید سرویس و تعمیرات آن را جدی گرفت و از متخصصین این امر استفاده کرد.

شرکت خدمات آسانسور مانا، یکی از بهترین مراکزی است که تعمیر، سرویس و نصب آسانسورهای شما را با بهترین قیمت برعهده می گیرد. این مجموعه به صورت شبانه روزی – حتی در روزهای تعطیل آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشد. برای ثبت سفارش و اطلاع از هزینه های سرویس، تعمیر و نصب آسانسور با ما تماس بگیرید.

نصب آسانسور یکی از خدماتی است که توسط تیم آسانسور مانا با بهترین کیفیت و هزینه صورت می گیرد. همانطور که می دانید آسانسور ها مستقیما با جان انسان ها در ارتباط هستند و کوچکترین سهل انگاری و مشکل در نصب آن ها می تواند موجب خسارات جانی و مالی سنگینی شود. از این رو نصب این دستگاه ها را فقط به افرادی بسپارید که از عملکرد آن ها مطمئن هستید. آسانسور مانا، یکی از بهترین و بزرگ ترین مراکزی است که خدمات نصب، تعمیر و سرویس آسانسور ها را برعهده می گیرد. شما می توانید با ما تماس بگیرید و درخواست خود را برای حضور نصاب و تعمیرکار در محل ثبت کنید. نصب آسانسور در ساختمان های بالای سه طبقه بسیار اهمیت دارد و ساحتمان های قدیمی بدون آسانسور این روزها در جست و جوی یک شرکت مناسب نصب آسانسور هستند.
تعرفه آهنکشی آسانسور
ناودونی 10 و کلاف 8 550.000
ناودونی 12 و کلاف 10 750.000
ناودونی 14 و کلاف 10 یا 12 950.000
نبشی 8 و کلاف ناودونی 8 550.000
نبشی 10 و کلاف ناودونی 10 1.000.000
نبشی 12 و کلاف ناودونی 10 1.500.000
تیرآهن 14 و کلاف ناودونی 10 1.250.000 (دوبل تا 1.650.000)
تیرآهن 16 و کلاف تیر آهن یا ناودونی 12 1.400.000 (دوبل تا 1.800.000)
آهنکشی نما ناودونی و نبشی 10 یا کمرکش 8 یا 10 1.100.000
آهنکشی نما پایه ها قوطی 10 یا 12 و نبشی 10 یا 12 1.400.000
اجرای U بعلاوه دو ستون نبشی 5 اضافه بابت نصب دربها 140.000
اجرای U تکی 750.000
تعرفه نصب و راه اندازی درب و ریل
درب و ریل نیمه T5 & T9 700.000
درب و ریل نیمه T16 & T9 1.100.000
درب و ریل نیمه T16 & T9 ریل گنج یا ریل معکوس 1.100.000
درب و ریل اتومات T5 & T9 840.000
درب و ریل اتومات T16 & T9 1.100.000
درب و ریل اتومات T16 & T9 ریل گنج یا ریل معکوس 1.250.000
ریل گذاری T5 & T9 550.000
ریل گذاری T16 & T 840.000
نصب درب لولایی 300.000
نصب درب اتومات 350.000
مکانیک و راه اندازی آسانسور
مکانیک گیربکس 550.000
راه اندازی درب نیمه اتومات گیربکس 1.100.000
راه اندازی درب تمام اتومات گیربکس 1.250.000
مکانیک گیرلس با نصب تابلو فرمان و تیون کردن موتور 1.100.000
راه اندازی گیرلس 1.400.000
مکانیک MRL 1.400.000
راه اندازی MRL 2.100.000
مکانیک هیدرولیک مسافربر جک از زیر 1.400.000
راه اندازی هیدرولیک مسافربر جک از زیر 2.100.000
آسانسور 4 نفره 80,000
آسانسور 5 نفره 90,000
آسانسور 6 نفره 100,000
آسانسور 7 نفره 120,000
اما چطور می توانیم آسانسوری مناسب با ساختمان انتخاب کنیم؟ هر آسانسوری باید با محلی که قرار است در آن ها نصب شود دارای ارتباط و هماهنگی باشد و از ویژگی های مناسبی بهره مند باشد. برای مثال برای خرید آسانسور در ساختمانی با تجهیزات و مصالح عالی و باکیفیت، یک آسانسور حرفه ای با قطعاتی درجه یک مناسب است.قوانین نظام مهندسی به سازندگان توصیه می كند كه برای ساختمان های بلندتر از 4 طبقه آسانسور نصب كنند. در آسانسورهای کمتر از 4 طبقه هیچ اجباری وجود ندارد مگر اینكه ساكنین تصمیم به این کار بگیرند و توافقات داشته باشند. قانون تملک ساختمان ها به موضوعات مربوط به اختلافات بین ساكنین پرداخته است. از قوانین (كه در آخر این مقاله ضمیمه شده اند) متوجه می شویم در صورتی كه در ساختمانِ سه طبقه يا چهارطبقه، مالکین طبقه سوم و دوم (و چهارم در مورد ساختمان چهار طبقه) قصد نصب آسانسور داشته باشند و مکانی هم برای تعبیه شدن آسانسور از پیش مشخص شده باشد، در صورت مخالفت ساكنان طبقه اول و طبقه همکف می توانند برای نصب آسانسور اقدام كنند. طبق ماده چهارم قانون تملک آپارتمان ها، در صورتی كه مجموع مساحت طبقات بالایی یعنی طبقات سوم و دوم (و چهارم) از مساحت واحد طبقه اول و همکف بیشتر باشد، دیگر مالکین می توانند به صورت قانونی حق السهم نصب آسانسور را به همراه خسارات احتمالی از مالک معترض بگیرند. در قوانین آسانسور ذکر شده كه نصب آسانسور برای ساختمان های با بیش از چهار طبقه اجباری است. اما ساختمان هايی می باشند كه با با داشتن چهار طبقه يا کمتر بازهم نیازمند آسانسور می باشند. در این مواقع اختلافاتی رخ می دهد كه برای حل آن قوانین مشخص شده است. در صورتی كه با گفت وگو اختلافات حل نشد می توانید با مراجعه به قانون آن را حل كنید. اما به یاد داشته باشید دوستی و صلح با همسایگانی كه عمری در كنار شما زندگی می كنند پسندیده تر از اقدامات قانونی ست. نکات مهم در استفاده از آسانسور در آپارتمان درباره آسانسور باید مواردی را حتما رعایت كرد. در قوانین ملی آپارتمان ذكر شده است كه:

هر ساله بازرسی، تعمیر و سرویس آسانسور ساختمان باید توسط متخصصان و کارشناسان استفاده شود.

در نتیجه این پروسه حتما باید توسط شرکت ها و افراد متخصص در این زمینه صورت بگیرد. در سامانه ملی استاندارد ایران، لیستی از آدرس و شماره تلفن شرکت هايی كه استانداردهای لازم را دارند، آورده شده كه می توان بر اساس محل و شهر موردنظر انتخاب صحیح و استانداردی برای آسانسور آپارتمان خود داشته باشید. از این رو، می توان به مواردی مثل الزام رعایت قوانین استفاده از آسانسور، نصب دوربین در آسانسور، زمان بازرسی آسانسور و… در این زمینه اشاره داشت.

نکاتی که در نصب آسانسور باید موردتوجه قرار بگیرد

باید دقت کرد که در یک ساختمان مسکونی همه ساکنان از آسانسور کمک می گیرند و این یعنی آسانسور دستگاهی مهم است و اگر آسانسوری نصب شود که از نظر بصری زیبایی داشته باشد ولی از کیفیت لازم برخوردار نباشد، به طور قطع همیشه باید دچار صرف وقت و هزینه برای تعمیرات مربوط به آسانسور باشید. برای نصب آسانسور برای ساختمان های اداری، تجاری و … این سوال به وجود می آید که چه نکاتی را باید درنظر گرفت تا بهترین انتخاب را داشته باشیم. این را هم اضافه کنیم که ظرفیت و تعداد طبقات ساختمان ها در انتخاب و خرید آسانسور باید مورد بررسی قرار بگیرد تا آسانسوری مناسبی را انتخاب کنیم. بیشتر شرکت های خدمات آسانسور به مشتریان لیست قیمت آسانسور ارائه می دهند و آن ها را در کنار هزینه ها از مشخصات کامل آسانسور مطلع می کنند. توجه به گواهینامه، مدارک، اعتبار و رزومه کاری شرکت ارائه دهنده خدمات مورد نظر بسیار پر اهمیت می باشد.
شرکت آسانسور مانا یکی از قدیمی ترین و معتبرترین مراکزی است که بهترین خدمات نصب و سرویس آسانسور را ارائه می کند. این مجموعه در تلاش است با کمک کارشناسان آموزش دیده مشکلات شما را حل کند و یک تجربه بی نظیر از یک تیم خدماتی بی نظیر را به شما ارائه دهد.

انتخاب نوع آسانسور

بیشتر آسانسور ها دارای سیستم کنترل سرعت هستند که یک آپشن برای آن ها محسوب می شود. برای خریداران تنها اینکه آسانسور از سیستم کنترل سرعت برخوردار باشد کافی است اما باید بدانیم که فرق این سیستم ها چیست. در آسانسور هایی با سرعت یک متر بر ثانیه، با موتور هایی با قدرت ۹ کیلووات از تابلو فرمان هایی استفاده می شود که از سیستم Open Loop بهره مند هستند. ویژگی برجسته این سیستم این است اطلاعاتی مثل سرعت موتور به درایو بر نمیگردد. در واقع سرعت موتور را درایو توسط اطلاعاتی مثل مشخصات جریان و ولتاژ و اختلاف فازهای بین آن ها انجام می دهد. در این جا درایو کنترل دقیقی روی حرکت موتور ندارد، بنابراین حرکت کابین با کمی لرزش انجام می گیرد. در سیستم Close Loop اطلاعات موتور توسط انکودر به درایو وصل می گردد. درایو هم همه پالس های الکتریکی انکودر را پردازش و کنترل بهتری روی حرکات موتور دارد نرم حرکت کردن کابین را به دنبال دارد.

قبل از خرید آسانسور به چه مواردی باید توجه کرد؟

در این روزها همه در جست و جوی جنس ارزان تر هستند و پرداخت هزینه کمتر دارای ارزش بیشتری می باشد. هر کالا و خدماتی بر اساس ویزگی های متناسب داری قیمت و هزینه مشخصی هستند. در واقع همین ویژگی ها قیمت دستگاه ها را تعیین می کند. آسانسور را به عنوان قسمتی مهم از ساختمان، می توان یک سرمایه گذاری بلند مدت به حساب آورد. در نظر گرفتن عوامل قابل کنترل و مهم است، در ادامه به آن ها اشاره می کنیم پیش از خرید یک آسانسور باعث کم شدن هزینه های آن در طول عمر مفید ساختمان، می شود. با ما همراه باشید:

قبل از خرید هزینه های نگهداری از آسانسور را روشن کنید

پیش از این که به فکر خرید آسانسور باشید، با خود فکر کنید که جدا از هزینه های خرید آسانسور، چه هزینه هایی بابت نگهداری آن باید صرف شود؟ آسانسور روی هزینه های مربوط به شارژ ساختمان، برق و موارد اینچنینی چه تاثیری دارد و آن را با ساکنین در میان بگذارید.

از فروشنده درباره خدمات سرویس، نگهداری و تعمیرات سوال بپرسید

یعضی از فروشندگان آسانسور توانایی دادن خدمات شبانه روزی را به همه نقاط ندارند. قبل از تصمیم گیری درباره شرکتی که باید نصب آسانسور شما را برعهده بگیرد با مشتریان قدیمی آن ها درباره ارائه خدمات سرویس و نگهداری آسانسور سوال کنید و از کیفیت خدمات مطمئن شوید. با دریافت مشاوره از  شرکت های خدمات آسانسور و ارائه خدمات آسانسور در خصوص امکان استفاده از خدمات به شرایط خاص، اطلاعات بگیرید. شرکت هایی که تخصص و اعتبار دارند، از اشتراک گذاری تجارب خود پرهیز نمی کنند و در تلاش هستند شما را صادقانه برای یک انخاب بی طرف یاری کنند.

درباره مدت زمان تامین قطعات یدکی آسانسور اطلاعات به دست آورید

عده ای از فروشندگان تجهیزات آسانسور از همان اول با شما طی می کنند که مالکین ساختمان باید انتظار رو به رو شدن با هزینه های قابل توجه آسانسورهای خود را در حدود 10 الی 15 سال بعد از نصب، داشته باشند. تجربه نشان داده بعضی از آسانسورها پیش رسیدن عمر مفید از کار می افتند. با مشاهده تاریخچه شرکت های نصب آسانسور و اطلاع از چگونگی پشتیبانی فنی آن ها از محصولات، می توانید به معیاری برای پیش بینی آن چه در آینده با آن رو به رو می شوید برسید. شرکت هایی هستند که محصولاتشان برای سالیانی دراز بدون هیچ تعمیر گسترده ای همچنان سالم هستند و بدون اختلالی کار می کنند. مشورت با مشتریان یا مالکان ساختمان ها در خصوص چگونگی پشتیبانی شرکت خدمات دهنده می تواند شما را در تصمیمتان مطمئن تر کند. این را بدانید که بازسازی و نوسازی آسانسور، 50 تا 80 درصد تهیه آسانسور جدید هزینه دارد. بنابراین برای نصب آسانسور مورد نظرتان تا می توانید اطلاعات جمع کنید!

از انتخاب شرکت خدمات آسانسور خود، اطمینان پیدا کنید

بعضی از فروشندگان آسانسور در طول اجرای قرارداد هزینه های اضافی را از خریدار می خواهند که تا بیش از 50 درصد مبلغ اولیه قرارداد خواهد بود. اما بیشتر فروشندگان بدون ادعای پرداخت اضافی پروژه را در دست می گیرند. در مرحله اول از طریق سازندگان ساختمان تحقیق کنید که فروشنده آسانسور نصب و خدمات تعمیرات و نگهداری را برعهده می گیرد یا نه.

نوع و سبک طراحی

طراحی هر آسانسور، مکان نصب، ابعاد و سرعت آن با توجه به ساختمان متفاوت است. کاربرد و زیبایی واقعی آسانسور در امنیت آن است، پس آسانسوری را انتخاب کنید که افراد هنگام استفاده از آن دارای حس امنیت باشند. تفاوتی ندارد ساختمان شما جدید یا قدیمی باشد، در هر صورت سیستم آسانسور باید با طراحی داخلی ساختمان دارای همخوانی و سازگاری باشد. اگر حس می کنید در این زمینه اطلاعات زیادی ندارید با معماران و طراحان داخلی مشورت کنید. اغلب آسانسورهای جدید، شکل خاصی دارند یا از قطعات  خاص ساخته شده اند. اگر آسانسوری با سیستم کنترل بسیار ویژه انتخاب کنید، تنها گزینه شما برای خدمات سرویس بعدی، پیمانکار نصب است و باعث می شود برای سرویس و نگهداری آن ها هزینه های بیشتری متقبل شوید و حتی زمان عیب یابی آسانسور شما بیش از حد معمول طول بکشد. پس سعی کنید انواع رایج تری انتخاب کنید. چرا که معمولا هم قطعات ارزان تری دارند و هم این که در شرایط اظطراری راحت تر می توانید مشکل به وجود آمده را رفع کنید.
امنیت و ایمنی
مهم ترین چیزی که باید در نصب و اجرای یک آسانسور مورد توجه قرار بگیرد، امنیت و ایمنی آن است. چرا که رعایت این ویژگی به حفظ جان افراد بستگی دارد. آسانسور باید با بالاترین ظرفیت جا به جایی تست شود تا بعد از نصب امنیت جانی مسافران با خطر مواجه نشود. آسانسورها باید مجهز به سیستم هشدار عملکرد باشند تا در مواقع خطر با اعلام هشدار از ایجاد خطر جلوگیری کنند. مکانی که قرار است آسانسورها در آن قرار بگیرند باید از نظر ایمنی مورد بررسی قرار بگیرد، به خصوص در ساختمان های قدیمی که مقاومت کمتری نسبت به ساختمان های نوساز دارند.
ظرفیت آسانسور
در نظر گرفتن عواملی مثل کاربری ساختمان، تعداد ساکنان و طبقات پراستفاده در ساختمان از پر اهمیت ترین موارد بر تعداد آسانسور خواهند بود. اگر به سرویس دهی پرسرعت علاقه داشته باشید، یک آسانسور با ظرفیت حمل 150 الی 200 فرد در روز می تواند کارآمد باشد. اما اگر به شرایط اقتصادی دقت کنید، می توانید یک آسانسور با ظرفیت حمل 250 الی 300 مسافر نصب کنید. ارتفاع ساختمان هم از عوامل  دیگری است که روی نصب آسانسور تاثیر دارد. ساختمان هایی با طبقات بالا یا بیشتر، به تعدادی آسانسور با شفت های چندگانه در سطوح مختلف نیاز دارند تا مسافرین را در بالاترین نقطه ساختمان جا به جا کنند. نصب آسانسور برای ساختمان های بلند امر مهمی است، برای همین تعداد آسانسورهایی که می خواهید نصب کنید باید حتما روشن شود.

اوج ترافیک آسانسور

در ساختمان هایی که طبقات بسیار زیادی دارند، مدیریت اوج ترافیک آسانسور بسیار  اهمیت دارد و باعث می شود عملکرد دستگاه افزایش یافته و آسایش ساکنان رعایت شود. اطلاع از اینکه کاربران چه زمانی از آسانسور استفاده می کنند و اوج مصرف آن ها در چه ساعاتی است، به شما نشان می دهد چه تعداد آسانسور نیاز خواهید داشت. اگر فکر می کنید که ممکن است از آسانسور به دفعات بالا استفاده شود یا افراد مسن و و افراد معلول در ساختمان دارید، باید به فکر یک آسانسور اضافه باشید. در این صورت در اغلب اوقات وقتی یک آساانسور دچار ایراد شد، آسانسور دیگری برای سرویس دهی در دسترس خواهد بود. نصب آسانسور

مراحل نصب آسانسور

آسانسور هم برای نصب شدن دارای مراحلی است که در ادامه به آن اشاره می کنیم:

ایجاد نقشه و جانمایی آسانسور

اولین مرحله برای نصب آسانسور تهیه نقشه مناسب با فضا و شرایط ساختمان است. در ایجاد نقشه آسانسور باید به پلان تیپ طبقات ساختمان که شامل پارکینگ، زیرزمین، همکف و سایر طبقات می شود توجه داشت. ابعاد و محل دقیق چاهک آسانسور را هم باید مشخص کنید. از همان اول باید تکلیف تعداد، نوع آسانسور و ظرفیت آن روشن شود. تعیین ارتفاع و ابعاد آسانسور از موارد دیگری است که در این مرحله باید مورد بررسی قرار بگیرد.

آماده سازی کف چاله آسانسور

سطح اولین توقف آسانسور باید حداقل 150سانتیمتر با کف چاهک آسانسور دارای فاصله باشد. از این فاصله برای ساخت سکوهای ضربه گیر و جانپناه استفاده می شود. هدف از ساخت جانپناه تعیین فضایی برای تعمیرات آسانسور بدون سقوط است. برای ساخت سکوها از سازه های بتنی یا فلزی کمک گرفته می شود.

آهن کشی چاه آسانسور

دیگر از مراحل پر اهمیت در آموزش نصب و تعمیر آسانسور، عملیات آهن کشی نام دارد. آهن کشی چاه آسانسور باعث می شود موقعیت قرار گرفتن ریل های کابین و وزنه مشخص شده و این قطعات در محل اصلی خود قرار بگیرند. آهن کشی تشکیل شده از مراحلی مثل تهیه نقشه، تهیه لیست قطعات موردنظر، نصب داربست، ضد زنگ کردن آهن آلات و.. می شود.

دیوار کشی اطراف چاه

با استفاده از قطعات جدا کننده باید سه طرف چاه آسانسور از محیط آسانسور جدا شوند و سطح داخلی هر یک این دیوارها صاف و یکدست باشد. این کار باید از کف سطح اولین توقف تا محل موتور خانه آسانسور که در پشت بام قرار دارد اجرا شود. دیوار کشی ها باید مناسب با فضای ساختمان بوده و برای صاف کردن سطح داخلی این دیوارها از یا گچ، سیمان یا خاک کمک می گیرند.

احداث موتور خانه

موتور خانه باید بر حسب ابعاد مشخص شده در نقشه اولیه ساخته شود. حداقل ارتفاع موتورخانه 2متر است و فواصل کف اولین توقف تا سقف موتور خانه باید بیش از 6 متر تعیین شود. ابعاد موتور خانه باید بر اساس قوانین ساخت و نصب آسانسور استانداردسازی شده باشد.

دور چینی درب طبقات

حالا باید به دورچینی درب طبقات پرداخت، این پوشش و دور چینی ایجاد شده کاملا همسطح با لبه درب طبقات است و به لبه داخلی درب ها راه ندارد.
کابل کشی، نصب تابلو برق، سه فاز
این مراجل اگر توسط متخصصین صورت نگیرد احتمال آتش سوزی و برق گرفتگی بالا میرود و خسارات مالی و جانی ساکنین را تهدید می کند. پس باید در نهایت ظرافت و دقت صورت بگیرد. نصب کابل برق سه فاز از کنتور تا موتور خانه، نصب سیم ارت، تعیین اندازه کابل بر اساس فاصله کنتور تا محل نصب تابلو برق سه فاز، تامین روشنایی موتور خانه و نصب پریز، فیوز و.. از مراحل اصلی این اقدامات می باشد. دقت داشته باشید که مراحل باید کاملا بر اساس استانداردهای ساخت آسانسور باشند.

نصب آسانسور در ساختمان های قدیمی

در سال های گذشته تقاضا برای نصب آسانسور  در ساختمان های قدیمی رشد قابل توجهی داشته و با گشترش تکنولوژی امکان نصب و راه اندازی آسانسور در بسیاری از اماکن که پیش از این نصب آسانسور  در آن ها مقدور نبود فراهم شده است. نصب آسانسور  در یک ساختمان قدیمی سه یا چهار طبقه و فاقد آسانسور کیفیت زندگی ساکنان را متحول میکند. برای افراد سالخورده و دچار محدودیت حرکتی رفاه و آسایش و برای جوانان جلوگیری از فرسایش مفاصل را به ارمغان می آورد و با افزایش بهای ساختمان چند برابر هزینه ی پرداخت شده از سوی مالکان را در هنگام فروش به آن ها باز میگرداند. برای تشخیص آسانسور مناسب باید کارشناسان با توجه  به شرایط ساختمان نظرات کارشناسانه ارائه دهند و شرایط نصب آسانسور در ساختمان قدیمی مورد بررسی قرار بگیرد. در هر صورت می توانیم از آسانسور های کششی، هیدرولیک یا هوم لیفت کمک بگیریم.

سفارش و نصب آسانسور با نازلترین قیمت ممکن

امیدواریم توانسته باشیم تا جای ممکن ابهامات شما را در نصب آسانسور رفع کرده باشیم و نکاتی که باید به آن ها توجه کنید را به شما به خوبی گوشزد کنیم. برای تهیه و نصب آسانسور، شرکت خدمات آسانسور مانا از بهترین پیشنهاداتی است که با هزینه هایی بسیار رقابتی و توسط کارشناسان مجرب صورت می گیرد. ما در تلاشیم با خدمات رسانی به موقع و سریع رضایت شما را جلب کنیم تا بتوانید هر چه سریع تر آرامش را به ساختمان خود بازگردانید. همین حالا برای اطلاعات بیشتر با تعمیر آسانسور مانا تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنیم.

هزینه نصب آسانسور مانا به عوامل مختلفی مثل نیاز به بازسازی، نوع آسانسور و … بستگی دارد و شما برای دریافت هزینه دقیق تر می توانید با ما تماس بگیرید.

این مجموعه در همه مناطق تهران مشغول خدمات دهی بوده و حتی در روزهای تعطیل هم در کنار شما می باشد.

در صورت نیاز به استفاده از خدمات آسانسور مانا، می توانید از طریق شماره 02146130971 با ما تماس بگیرید و سفارش خود را برای اعزام سرویس کار و نصاب آسانسور ثبت کنید.

25 پاسخ

    1. درود. انتخاب اسانسور به عوامل زیادی بستگی داره. ولی به طور معمول آسانسور هیدرولیک مناسب تره. برای نصب آسانسور می تونین با ما تماس بگیرین.

    1. بستگی داره اسانسور باید کجا قرار بگیره و این که چه نوع اسانسوری مدنظر دارین. برای اطلاعات بیشتر از طریق شماره تماس 02165811922 با ما در ارتباط باشید.

    1. آسانسور هیدرولیک با جک های مستقیم امنیت بیشتری داره ولی ایمنی نوع بکسل دار آسانسورهای هیدرولیک با آسانسورهای کششی یکسانه، اما هر دو ایمنی خوبی دارن.

    1. هزینه نصب آسانسور به عوامل زیادی بستگی داره. با 02146130971 تماس بگیرین تا شمارو راهنمایی کنیم.

  1. سلام ما مدتی بود به شرکتی برای نصب آسانسور بیعانیه دادیم ولی هنوز به خاطر مشکلات کرونا عقب افتاده می تونیم هزینه رو پس بگیریم؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *